AlexaMasova

chcete eura nebo ne ?

chcete Eura? co si o tom myslíte? a když budou pochopíte jej hned?

Nejlepší odpověď
quentos

Nechceme.
Ještě než jsem si přečetl další odpovědi, napadlo mě přesně totéž – odstrašující příklad Slovenska. Vždyť tam se i uvažovalo o návratu ke korunám, jak na tom byli bídně.

Další odpovědi
badisko

Co by jsi na tom mela chapat ? Na otazku chcete eura ti odpovim ze mam eura jsem mimo CR …Ceska republika neni na euro pripravena a nemyslim si ze by to byl krok spravnym smerem jen at zustane stara dobra ceska koruna !!!
podivej se na slovaky jak dopadli …:(

Drap

Co je na euru k pochopení nechápu. Kdyby mě někdo jen tak dal eura, tak je beru hned a rád. Pokud se ptáš na přijetí eura českou republikou, tak jsem proti.

zzzzz

Ne, nechci. Eura chápu, žila jsem v zahraničí a s cizí měnou nemám problém, nechci je ale u nás. Myslím si, že to euro unii za pár let položí. EU je celkově jeden hodně špatně vedený blázinec. Mělo se to nechat tak, jako bylo uhlí a ocel, jen to rozšířit na strategické věci a více státu, ale aby nám někdo diktoval, že máme přejmenovat pomazánkové máslo a jiné kraviny, tak to je absolutně nepřiměřený zásah.

Doplňuji:
Zřejmě se ptá, zda by jsme pochopili to přepočítávání, Slováci pořád myslí v korunách.

marci1

Ne, nechci. A důvodů je tolik, že se o tom ani nechci rozepisovat.

bolak

chci, pošli

ivzez

Nechci přechod na €.

Pokud by k přechodu přece jenom došlo,
začneme místo v Kč, počítat v €.

Nevidím na tom nic k nepochopení
(přepočet nebude potřebný).

Elis Pokorná

ROZHODNĚ NE.

xxx3

Pro přijetí Eura bych byl v každém případě. Výhodnost koruny pro naši zemi je podle mě jen taková nacionální iluze.

anonym

ne, ne 🙂

arygnoc

zlatá česká koruna:

Zdražování aut nabírá na síle: Stojí až o 100 tisíc víc

http://auto.ak­tualne.centrum­.cz/clanek.phtml?id=79­7233

Psychotic

quentos a badisko: No právěže Slovensko dopadlo dost dobře, vzhledem k tomu, že nás letos porpvé v historii své existence předehnali v kupní síle 🙂

badisko

psychotic ..zaclenil jsi do te kupni sily normalni lidi …? protoze to co je na papire se normalnich lidi moc netyka …:D

badisko

Psychotic ..jedna vlastovka jeste jaro nedela …

arygnoc

no neviem, za posledných 10 rokov v sr stúplo hdp o 45%, v čr o 9%.

bodový rozdiel v tabuľkách eu je medzi čr a sr rozdiel je 4 body (%) v prospech čr – otázka stojí do kedy, súdiac podľa trendov za posledných 10 rokov.

http://openia­zoch.zoznam.sk/cl/13606­8/Zivotna-uroven-Slovakov-je-osma-najnizsia-v-EU-od-roku-sa-zvysila-len-nepatrne

Sůwa

Mně stačilo jen pěkně rozdat palečky 🙂