Josef 2000

Chcete zavést EURO v České Republice?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

NE

Projděte si další názory, stejná otázka je již na několika stránkách, takže budete mít víc názorů . .
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Euro%20v%20%C4­%8CR

Rozhodne stejně někdo za nás,. Zvykli i Slováci, pokud se zavede Euro u nás, zvykneme si i my.

Další odpovědi
Drap

NE

V ničem by nám to nepomohlo, spíše naopak. Teorie, které se nás snaží přesvědčit o opaku jsou převážně zkreslené, tendenční a nepravdivé.

Nazdar Bazar

NE

Doplňuji:
Nevím proč, Slováci ho mají taky a v ničem jim to neprospělo. Krom toho korunu znám jak moje boty a nechtěl bych si zvykat na novou měnu.

abendsbrot23

NE

badisko

NE

Pouzivam euro …jem v zemi kde je uz delsi dobu …ale nevim proc by ho mela pouzivat Ceska republika ktera na nej neni pripravena …a jeste dlouha leta nebude …
Dopadli by jsme podobne jako nasi sousede ze Slovenske republiky …takze dost blbe …budme radi za Ceskou Korunu …:D
Doplňuji:
Nutno dodat …ze me osobne je to ve sve podstate fuk …nehodlam se do CR ..vracet v blizke budoucnosti a za par let to muze byt uplne jinak …

zjentek

EURO je k ničemu

Doplňuji:
..a to se potvrdí už brzy :o

Nevíteto?

NE

anonym

NE

kablik

NE

T3NY

NE

McArthur

ANO

Doplňuji:
Neříkám, že je Česká republika na Euro připravená, ale v budoucnu to bude jasná volba pro přijetí jednotné měny.

Pepa25

ANO

Doplňuji:
V dlouhodobém horizontu ano …