dust8

Čemu všemu se divíte, že ještě se ještě stále používá v 21. století?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Já se hlavně divím, proč mají být v 21.století energie luxusem, který nebude pro každého.
Proč se hloupě zahazuje veškerý dosavadní technický pokrok. Máme tu zelenou ideologii, a ta z naší civilizace dělá námořníky ze 16. století, kteří se modlí za příznivý vítr.

Další odpovědi
Rokio

Tužky a tlačítkové mobily (i ty se pořád ještě vyrábějí).

Justin1

Lokální topeniště na uhlí, některá zvláště neekologická vozidla, obchody a služby neumožňující placení kartou.

Donedávna to byl i mezinárodní prototyp kilogramu, ale naštěstí už jsme se závislosti na něm zbavili.

zjentek

Hnojiva.

Dále Babišova hnojiva a ruský plyn.

Hlada

Elektromechanické zabezpečovací zařízení na železnici.

paul1

Motyka, krumpáč atd.

Lurius

Spíš mi vadí co už se nepoužívá, jinak to nejsou věci, spíš je to o lidech, v hlavě máme pořád středověk

agentpv

hlava, mozek – v době všemožných aplikací jsou vlastně na hovno.

icurusL

Byrokracie v podobě papíru. Kdyby se vše udělalo digitálně, měl by člověk klid a nikam by se nemusel honit. Ovšem vím že to má svá rizika.

Jan.F

Hliníkové nápojové plechovky. Při výrobě nového hliníku vzniká plno odpadu v podobě toxického oranžového bahna. A před lety se zakázalo hliníkové nádobí v jídelnách, stejně tak ešus už existuje jen v nerezu, i u pivních sudů se přešlo na nerez. A přesto se plechovky ve velkém prosadily v posledních letech. Při tavení starých plechovek vzniká také docela dost odpadu v podobě něco jako strusky.