vanromanka

čemu dáváte přednost : gmail seznam nebo centrum?

Odpovědi
anonym

Chybí mi : jiná odpověď. Mě to samozřejmě stačí,ale co ti ostatní ? Já osobně dávám přednost seznamu.

balca

dlouhou dobu jsem byl na seznamu,ale začal mě seznam štvát,E-mail od Seznamu mi přišel takový zastaralý,slo­žitý…potom co jsem začal používat služby od Googlu- Android,Kalendář,G + a vůbec další služby,nechal jsem si přesměrovat email od Seznamu na Gmail a paráda :)

Sky

Jednoznačně gmail. A nese to s sebou i spoustu výhod, například účet na youtube, bloggeru… Jen není lehké si vymyslet adresu, je hodně použivaný a většina jmen je zabraných.