Miroslavst

Čajová svíčka jak na to?

Manželka dnes koupila čajové svíčky. Tak jsem ji jednu vzal a hodil do hrnečku a zalil vařící vodou. Mám ji osladit cukrem nebo medem?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ta Tvoje nemá žádnou příchuť? Já si už rovnou kupuji skořicové, jablečné nebo citronové. :D

Další odpovědi
BEAES

Ta patří do aromalampy, tu vodu dáš do horní mističky a do té nakapeš vonný olej. Nepije se, ani nesladí, provoní Ti krásně byt.

panenka

🙂 Miro Miro ty teda válíš

flodur

svíčkový čaj se sladí zásadně tímto:

Zdroj: http://data.ga­te2biotech.com/e­ditor_images/I­mage/b1.JPG

modrypezotek

Asi jíš hodně vtipné kaše!