Uganes

Byli na Zemi mimozemšťani ?

Je pravda že na Zemi už byli mimozemšťani ?

Nejlepší odpověď
annas

Jsou to jen dohady. Ale pro zajímavost se podívejte se na rozsáhlý článek Mimozemšťané na:
Poznámka:
Jiří Paroubek, když byl na vrcholu své moci, se chtěl podílet na vládě s Marťany. Ideální spojení?
Doplňuji:
Pro Člověka – jen stručně.

  1. Kdybyste si přečetl článek, přesvědčil byste se, že názory autora se shodují s Vašimi, na rozdíl od mých.
  2. Jak vím, že pavouk není mimozemšťan? Vy to víte, že je? Pochybujete, nebo jste o tom přesvědčen.
  3. Paroubek se nespojil s Marťany, ale s KSČM.
  4. Domnívám se, že byste mě měl při dopisování aspoň správně oslovit. Nejsem ananas.

Rehu napsala – mimozenšťané byli, jsou a budou. Její názor. Neberu jí ho. Takže Vy mně nevnucujte svůj.
Tím, že pochybujeme, přemýšlíme, vlastně filozofujeme a obohacujeme se.. Tak to mám být, nemám pravdu?

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Mimozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9

Další odpovědi
ten který je

Já si myslím že mimozemštané JSOU na zemi a těmi mimozemštany jsme MY LIDÉ.Podívejte se co lidstvo páchá za škody,jak se chová.Někdy mám opravdu dojem že sem vůbec nepatříme.

kokoťenko

Zkus si vzít nějaký prášek,bude to lepší.

ReHu

Byli – jsou – a budou.

člověk

ano byli jsou a budou,jen ignorant a vědec tvrdí,že život je jen na této planetě,protože nepřipouští,že život je i bez vody a kyslíku,založen na bázi jejich potřeb a přispůsobení…
jak můžete vědět,že ten pavouk,není mimozemšťan
Doplňuji:
JEŠTĚ K ANANASU,PAROUBEK TO ŘEKL JAKO PŘIROVNÁNÍ K NESMYSLNOSTI TOPOLÁNKA A JEHO NÁZORŮ A ČAS MU DAL ZA PRAVDU