Avatar uživatele
Uganes

Byli na Zemi mimozemšťani ?

Je pravda že na Zemi už byli mimozemšťani ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jsou to jen dohady. Ale pro zajímavost se podívejte se na rozsáhlý článek Mimozemšťané na:
Poznámka:
Jiří Paroubek, když byl na vrcholu své moci, se chtěl podílet na vládě s Marťany. Ideální spojení?
Doplňuji:
Pro Člověka – jen stručně.

  1. Kdybyste si přečetl článek, přesvědčil byste se, že názory autora se shodují s Vašimi, na rozdíl od mých.
  2. Jak vím, že pavouk není mimozemšťan? Vy to víte, že je? Pochybujete, nebo jste o tom přesvědčen.
  3. Paroubek se nespojil s Marťany, ale s KSČM.
  4. Domnívám se, že byste mě měl při dopisování aspoň správně oslovit. Nejsem ananas.

Rehu napsala – mimozenšťané byli, jsou a budou. Její názor. Neberu jí ho. Takže Vy mně nevnucujte svůj.
Tím, že pochybujeme, přemýšlíme, vlastně filozofujeme a obohacujeme se.. Tak to mám být, nemám pravdu?

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Mimozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já si myslím že mimozemštané JSOU na zemi a těmi mimozemštany jsme MY LIDÉ.Podívejte se co lidstvo páchá za škody,jak se chová.Někdy mám opravdu dojem že sem vůbec nepatříme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kokoťenko

Zkus si vzít nějaký prášek,bude to lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Byli – jsou – a budou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

ano byli jsou a budou,jen ignorant a vědec tvrdí,že život je jen na této planetě,protože nepřipouští,že život je i bez vody a kyslíku,založen na bázi jejich potřeb a přispůsobení…
jak můžete vědět,že ten pavouk,není mimozemšťan
Doplňuji:
JEŠTĚ K ANANASU,PAROUBEK TO ŘEKL JAKO PŘIROVNÁNÍ K NESMYSLNOSTI TOPOLÁNKA A JEHO NÁZORŮ A ČAS MU DAL ZA PRAVDU

Upravil/a: člověk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek