Tombik

Byli byste pro, aby měl týden 8 nebo více dnů? Prodloužil by se třeba víkend…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Ne , protoze by se urcite prodlouzil pracovni tyden a ne vikend. !! :) -iv-

Další odpovědi
hanulka11

Ne

Jde to tak po leta letoucí -proč to měnit, prodloužit si víkend mohu…vezmu si volno třeba v pátek a ponděli

dědapetr

Ne

Je dobré tak jak to je.

Ella

Ne

tom004

Ne

hanny 2

Ano

Ano,takový 8.den bych chtěla,kdy by po mě nikdo nic nechtěl,nikdo na mě nemluvil a já nemusela nikomu odpovídat.Utřídit si myšlenky a být jen sama se sebou.

Salvaje

Ano

Kdyby to byl víkend, tak jo :)

jendahun

Ne

Jsem OSVČ,víkend si dělám,když už padám na hubu,nemůžu,nebo řeším opravy.Taky když prší hodně.

filva

Ne

sznamko

Ne

ne protože jak znám česko tak by toho každej využil a prodloužil pracovní dobu,ne víkend.

DDarent

Ano