zjentek

Byli byste ochotni vyzradit tyto informace?

Čistě hypoteticky, pokud by se zjentek zeptal, kdo/co se skrývá pod nickem aliendron a co pod nickem filip84 a zde se jedná o dvě jednotky (živočichy/AI) či pouze o jednu (např. o jedinou osobu/člověka). Zda byste byli ochotni tyto informace sdělit („vyzradit“), pakliže je máte.

Docela dobře si dokáži odpovědět sám a to tak, že ASI TĚŽKO. Proč taky, že ano. Jde o informace, do kterých nikomu nic není. No v takovém případě bych kontroval tím, že se mnou není něco v pořádku a že už tady asi nebudu dlouho. A, že prostě chci, prostě MÁM TEN ZÁJEM vědět, s kým jsem si zde „povídal“, po celou dobu, kdy jsem dílem náhody dostal tu možnost se toho po tuto kratičkou dobu účastnit. No a jestli i poté byste byli stejně neoblomní, neochotni osobní informace sdělovat, anebo byste, v tomto konkrétním případě, pak, nakonec zjentekovi udělili výjimku (a ne, nepovídal jsem si zde vždy jen výhradně sám se sebou, tak to nebylo).

Jak byste se nakonec rozhodli? Děkuju 🤷‍♂️😔

(Tím však „celý příběh“ nekončí bo posléze bych požadoval vědět kdo je za nickem annas/ametyst/dany [toť zjevně jediná jednotka] a zda i tato jednotka je totožná s aliendron[em] [čili shodná bytost], ovšem to dá přece rozum, to netřeba zmiňovat. 😏)

S heslem „všechno je vším“, váš zjentek 👊

Nejlepší odpověď
Disraeli

Ještě, že se ostatní nezjímají CO se skrývá pod zjentekem. 😆 To nechceš. 😅

Další odpovědi
aliendrone

TEDY… 😮 😮 😮
Už jen to, že nedokážeš rozeznat mé NAPROSTO JEDINEČNÉ odpovědi (nejskvělejší, nejúžasnější, především však NEJKRÁSNĚJŠÍ etc. !!!) se mne dotklo až tak, že se cítím URAŽEN!
Tudíž požaduji satisfacky, sděl kde se sejdou naši sekundanti k dojednání podmínek! 😕

No a co se týká dam, tak je zde má bariéra DISKRÉTNOSTI ohledně žen, kterou nepřekoná ani rychlost světla (co to z fyzikálního hlediska znamená bys měl chápat, pokud čteš mé odpovědi více než levou zadní). Takže SMOL PACHOL, muehehehe! 😉 😁 😁

BTW – pokud potřebuješ poradit ohledně sebevraždy, jsem ti k dispozici. Beru to totiž pragmaticky tak, že jednou mrtvý zjentek už nemůže umřít vícekrát. Ovšem až se ONY domáknou, žes je ztotožnil s chlapem (!), navíc vulgárním dobytkem, jako jsem já (!!), tak to ti nezávidím. Ještě asi moc neznáš baby, jinak bys věděl. že rozpoutané PEKLO bude úplný ráj i proti té nejpříšernější smrti, kterou bych ti vymyslel já! 😉 😁

Dochy

Musel bych k tomu mít opravdu dobrý důvod. Jinak ctím soukromí.

zjentek

Aliene, sděluješ tímto snad čili vážně je tady ženská??? (A už do toho nebudu více rýpat bo už fakt bojim bojim 😃)

aliendrone

zjentek>>> Aneb ty, který jsi se právě stal držitelem nové přezdívky „MRTVOLA“, měl bys číst pozorněji mé odpovědi. Psal jsem cosi ohledně diskrétnosti, nicméně tebe by měla MNOHEM VÍC zajímat pasáž ohledně „rozpoutaného pekla“ (proto ta aktualizace tvého nicku), chápeš? Na nějaké bojim bojim (s křížkem po funuse) je prostě DOST pozdě. 😉 😁 😁

orwell

>zjentek: Uděluji ti výjimku! Tak mě nenapínej a práskni to. 🙂

zjentek

orwell kdyby jste si ze mě nedělali prdel a kápli božskou, že? To by byla dřina, jako 🤷‍♂️ … 😑

Disraeli

kdybyste ;) :D

zjentek

Disraeli, ok 😉😃, beru (teď někdy kdesi jsem psal jsem šimpanz), ovšem nesmíš takto otázku jaksi znevážit, bo může být I TAK myšlena kupř. SMRTELNĚ vážně 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

zjentek

…Je třeba ZNOVU číst podotázku, je míněna vážně, to jako, že doopravdy, čili není to úplně až taková „sranda“, chápeš? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Disraeli

já jsem to jenom přeletěl svým „rychločtením“ 😅