autacek

Byla dnes památka obětí roku 1968 před rozhlasem pošpiněna a zneuctěna?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/481119-vypiskany-babis-k-protestujicim-dekuju-fanouskum-ze-nam-zvedaj-preference.html

Nejlepší odpověď
led

Často sa hovorí o hyenách a krkavcoch ako o tvoroch žijúcich z mrtvol.
Ale akosi sa mlčí o tých, „Pánov tvorstva“, ktorí zneužívajú spomienku na mrtvých pre svoje zištné ciele.Kto je tu ten „hygienik, žijúci z mrtvých?“
Na vašu otázku,
ano, pamiatka na obete ´68 bola zneuctená, ale nie premiérom Babišom, ktorý v mene českej vlády a českého ľudu vykonal Pietny akt.
Treba si uvedomiť, že Premier Českej vlády tak konal v mene ľudu Českej republiky, Premier Andrej Babiš tam nebol ako občan Andrej Babiš, ale ako predstaviteľ Českej republiky.
Pamiatka bola zneuctená organizátormi protestu a médiami, ktoré sa na ich stranu postavili. Proti komu teda protestovali? Proti vlastnému ľudu?

Další odpovědi
dudu

Jednoznačně ano a moc by mě zajímalo co to bylo za cházku, která kverulovala a kým byla organizována. Na Babiše si přece mohou písknout jindy a jinde. Fuj a hanba!

Mc Merkurion

… každej ví, vo co v 68´ šlo, a že toho dneska kdekdo využívá ke zviditelnění, je naprosto jasný, nikde nic jinýho než 21.srpna, a furt se bude nadávat na Rusáky, ale co naši představitelé ???, co západ ??? , mně to připadá, že se hledá viník, na kterého vše hodit >>> kdyby totiž západ nepovolil, a naši politici nechtěli, nedopadlo by to tak, jak to dopadlo (o samotný srpen nejde, jde o události po něm) …

… jsem zvědavej, jestli za měsíc, kdy bude osmdesátý výročí mnichovský zrady ( https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mnichovsk%C3%A1_do­hoda ), budou plné stránky toho, jak nás spojenci zradili >>> ne, to už se nikomu nebude hodit do krámu !!!

Kryšpín

Občas část národa nezapne mozek.

Sovětský svaz byl jiný v roce 1945, 1950, 1968, 1990 a je také úplně jiné Rusko v roce 2018.

Mc, – západ se nemohl montovat do satelitů Varšavské smlouvy, přesto 20.8.1968 dopoledne volal Brežněv vrchnímu demokratu za velkou louží L. Johnsonovi s dotazem jak bude reagovat, demokrat odpověděl, – pokud by se jednalo o Jugoslávii, tak budem diskutovat.

Můj příbuzný pamětník dodal, nejvíce byla republika zneuctěna v roce 1948, kdy poblázněnci, včetně ozbrojenců volali demisi-demisi Beneše, ať žije soudruh Gottwald, je také skutečnost, že nejlépe se rozhoduje v Praze

fcoop

Dudu-
z Twitteru

Miroslav Kalousek

Ověřený účet

@kalousekm
3 hod.před 3 hodinami
Víc
Mám zdvořilý dotaz na všechny(i @PetrHonzejk), kteří dnešní protesty proti vystoupení StBáka před Českym rozhlasem pokládají za nevhodné : Kdyby při pietním aktu např. v Ležácích vystoupil bývalý agent gestapa, také by bylo vhodné tiše mlčet, aby pietní akt nebyl rušen?

A mimochodem – „cháska“ se odjakživa píše se „s“.

Mc Merkurion

… škoda že tehdá ještě nebyly kalouskovy padáci, to by žádná invaze nebyla … že toho vochlastu ještě někdo může brát vážně ???

fcoop

Tak takové Korunovační klenoty – kdo to se tam potácel,zlitej jako ruskej mužik?