Alesh

Byl fakt tak blbej nebo to jen hrál?

http://www.stre­am.cz/video/790518-nejhorsi-soutezici-v-taxiku

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mojitek

Byl blbej

To jsem viděl,a i když to bylo krapet neprofesionální,tak se ani tomu Hámovi nedivím že ho vyhodil.Byl to masakr 🙂

Další odpovědi
Wortygen

Těžko říct

Doplňuji:
Nikdo není dokonalý ! ;)

Děda Louda

Byl blbej

Hykam

Byl blbej

Doplňuji:
Žiraf skalní mne dostal 😁
Jinak si myslím, že se Háma ještě docela držel 🙂

badisko

Těžko říct

bud byl blbej jak tago ..:D..nebo byl uzasnej herec ..ale trema taky dela svoje treba byl zrovna tam kde byt zrovna nemel tezko rict…:D

bolak

Těžko říct

Ale ten biliár věděl..a s tou Primavérou byl taky docela blízko…

A toho pštrosa? No když Háma blbě radí, jak řek, že má ten pták hodně dlouhej krk, to podle mě ještě může bejt rád, že na něj klučina nevytáhnul třeba takovýho žirafu skalního :))

Matthew

Těžko říct

Doplňuji:
Mně se zdá, že je to sehrané :) Do takových těch „gagů“ třeba na silvestra stejně jako ta dáma, která se mu tam svlékla :) Ale pokud to nebylo nahrané, tak zcela chápu reakci pana Hámy a asi hned po tom překlepu bych ho vyrazil :D nečekal bych na třetí otázku :)

pusinka50

Byl blbej

Já na ten díl koukala a vůbec jsem se Hámovi nedivila, to už bylo „trošku moc do blba“, já u toho taky řvala. Ale další díl Taxíku byl Háma až úplně úlisně příjemnej, tak myslím, že mu z televize dost vynadali a položili nůž na krk, on si to jako moderátor nemůže dovolit, jeho úkolem je pouze hodnotit odpovědi. Ale ten blbej byl tedy pěkně blbej