hapiky

Byl by Jurečka dobrý president?

Zatím je to ve stádiu spekulací.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ať je raději traktoristou.

Další odpovědi
_Bůh_

Nebyl.
Je to lhář, zemědělci si o něm myslí své.

Rocker

Nestraš!

Ametyst

Nemá úroveň. Nechová se státnicky.

Krupice

Ne, nemá charisma, řadový politik.

zjentek

Ano, podobně jako Bartoš. Přemýšlím kterou to prdel světa by mohli oslovit.

aliendrone

Jak pro koho. Pro tebe by byl jistě VÍCE než dobrý. ;) :D :D

Pepa25

Ne. Je to jen průměrný politik.

hapiky

aliendrone: Můj kandidát je P.Fišer. Byl bych ti vděčný, kdyby jsi mě přestal stále něco podsouvat. Já ti to také nedělám.

aliendrone

hapiky>>> Nezajímají mě tvé volební preference a nic ti nepodsouvám. Jen konstatuji, že PRO TEBE by byl dobrý až dost, stejně jako třeba
Otík Rákosník apod. ;) :D :D

hapiky

Ametyst: Pro tebe je nejlepší hulvát Zeman. Hlavně, že je proputinovský.