Kepler

Máme tady novou občanskou iniciativu, souhlasíte s Bartoškou a spol?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/418961-jiri-bartoska-s-vojtechem-dykem-vyhlasuji-tydny-obcanskeho-neklidu.html
Není to sice tak zásadní, jako kdysi byly Charta 77, nebo 2000 slov, ale považuji to za významné. Je na čase, že se konečně někdo ozval!

Nejlepší odpověď
redy

Bartoška a jemu podobní ať se jdou bodnout.

Po revoluci je prezident Zeman nejlepší jakýho si můžem přát.

Jedno jediný se mi nelíbí, a to přehnaně napsanej omluvnej dopis Číně.

Nesleduju, až tak politiku, ale i laik jako já, rozezná komu – o co jde.

No a teď si ulevte…

Další odpovědi
Drap

Nesouhlasím. Herci by měli hrát a nesnažit se dělat politiku a rozhodovat o republice.

ten který je

No,nad herci lze přihmouřit oko,ale nad chováním některých politiků to nejde.Takový lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka prohlásil na adresu Miloše Zemana že ,,Hlouběji klesnout nelzeˇˇPřitom na jaře tohoto roku navštívil Nigérii,kde jednal s vysokými představiteli této africké země,která má na svědomí několik milionů zavražděných křestanů v bývalé africké republice Biafra.O tom jak jsou dodržována lidská práva křestanů v Nigérii lidovci ale mlčí.Že by dvojí metr?

Zdroj: http://www.mzv­.cz/abuja/cz/vza­jemne_vztahy/vzta­hy_s_nigerii/mi­nistr_zemedel­stvi_marian_ju­recka.html

dubraro

Nesouhlasím.

Mc Merkurion

… zloděj vždycky křičí první: chyťte zloděje >>> jedinej, kdo tady zasevá nenávist a rozdmíšky jsou nespokojení voliči knížete, kteří dodnes neuznali svoji volební porážku, takže by měli jak se říká držet hubu a počkat do voleb, ale asi bude správné poslouchat ze západu pani Merkel, a nechat si sem poslat migranty, vždyť: „Čistě teoreticky bychom mohli být jednou ze spolkových zemí, …“ podotkl Herman.
… o lidech, kteří nemají vychování, nepřipouštějí diskuzi a tvrdí, že jen ten jejich názor je správný, a ostatní jsou jen blbečci si myslím své…

klumprt

Takové Saúdské Arábii se do zadečku smí lozit, ale Číně a Rusku ne. Přitom kdo vede v počtu poprav na počet obyvatel? Kdo vězní a bičuje ateisty? Která země ze jmenovaných má nejnižší index demokracie? Celá tibetská záležitost je taková lesklá bublina, ve které se někteří narcisové velice rádi prohlíží. Na druhé straně, tu poníženou supliku si ti čtyři ústavní ničitelé taky mohli odpustit.
Na tom, že vznikla Bradyho aféra mají křupani z Hradu lví podíl. Ale je pan Herman nějaký vzor ctností, když na sjezdu Sudetských Němců fantazíruje o tom, že Česko by mohlo být další ze spolkových zemí? Fuj!
Ono se tady každé hovínko moc rozmazává. Zbytečně. Kdo má mozek v hlavě si umí udělat úsudek o Zemanovi sám i bez těchto šaškáren. Já osobně, ač jsem ho dosud spíše toleroval, tak můžu teď říct, že u mě jako u voliče skončil. A vlastně mě nezajímá, jak to bylo ve skutečnosti s tím vydíráním a kdo koho vlastně vydíral. Mně to tak stačí a nepotřebuju už k tomu žádné další manifestace uvědomělých umělců z Prahy.

Alesh

No, tak předně by bylo dobré vyjadřovat se k věci, tj. postoji, který reprezentují zmiňovaní umělci, což ze tří příspěvků udělal jen jeden a to ten redy.
Kromě toho vlezdozadnicovství Číně se Milda předvedl již několikrát – vožralej s virózou, s tím Peroutkou, teď ta komedie s tím vyznamenáním toho Bradyho, tak ty komedie ohledně jmenování nejmenování profesorů, urážení oponentů. Podle mě se takto prezident země chovat nemá.

marci1

Vyjádřím jen to cítím,: ke svému životu i mé rodiny potřebuji mít pocit svobody a pocit, že žijeme v demokracii. Chci se stýkat s kým chci, s každým, kdo mi ukáže to, jak prožít život v duchovní spokojenosti . A hlavně ne s tím, kdo mi bude diktovat, s kým se se mohu stýkat a s kým ne. Demokracie není samozřejmost, je potřeba ji soustavně chránit. 🙂
Jsme svobodná země, tak každý může vyjádřit to, co cítí.

mosoj

Nečetl jsem. Měl jsem jiné starosti. Copak, pan prezident chce být prezident.
Praha není republika. Věřím na zdravý rozum obyčejných lidí.

Kryšpín

Je to úhel pohledu, na př. náš velmi oblíbený president Havel se omluvil Sudeťákům, prolomil Barandovem Benešovi dekrety, podporoval hnutí ODA, kdy z fondu národního majetku zmizely záhadně miliardy, plošná amestie 23 tis. vězňů se polovina opět vrátila za mříže s dalším deliktem, jmenování a rozprodání zlata Tošovským, schvalování huma-bombardování Jugošky.
Dále oblíbený pan Klaus, ekonomická transformace udělejme na pět minut tmu, malá, velká privatizace, a jejich fondy, záhadné financování ODS, opoziční smlouva, Coppeerfiedelské zmizení Chilského pera, udělení milosti sponzoru ODS Kratochvílovi a spolupracovníkům Franty Mrázka, amnestie Chavalovskému, manažerům tunel H-systému.
Ale to je nic proti tomu co předvádí Zeman, měl by být, za to že nedal vyznamenání a nemá rád Hermana a Dalajlámu pražským spolkem humanistů co nejdříve odvolán a nahrazen Schwarzenberkem, neb Horáčkem, pak bude všechno fungovat lépe.

Nakobyl

Občanská iniciativa? Pokud vím, tak je to nějaký výkřik jednoho mlaďase a jednoho staříka, kdysi pravidelného kladného hrdinu filmů s budovatelskou tématikou. Tehdy jeho postavou zněly myšlenky ke kterým se dnes nezná

anonym

Je tolik: Vivat Zeman, vivat Putin,vivat Si Ťin-pching!

HOMER

Podle mě by místo žádání omluvy od politika měli žádat odpovědnost pro politiky. A hlavně bych místo toho uvítal, kdyby se sami demonstrativně sešli s Dalajlámou na protest proti tomu, aby občanům naší země někdo poroučel s kým se ve svém čase může setkávat.

Kepler

Mohli byste se prosím vyjadřovat k otázce?

ten který je

Myslím si že všechny odpovědi souvisí přímo nebo nepřímo s otázkou.A ještě jedna věc kterou si myslím – když se dva perou,třetí se směje.Nemám vůbec radost co se děje.

mosoj

Copak, málo souhlasných odpovědí ? Přece nebudeš poroučet jak se mám vyjadřovat. Halt patříš mezi ně. Toto navádění je trestný čin. Já vím pro elitu to neplatí, že. Jdi do háje.

Kepler

Umíš odpovědět na otázku?

mosoj

Lidi nejsou slepí.

Kepler

Kromě tebe.

briketka10

Zemana jsem nevolila.

John Wick

Já ano a jsem tomu rád.Příště ho budu volit též a zase tomu budu rád.

Alesh

+1 😉

Kepler

No právě – ten vlezdoprdelismus Číně.