Butters_xD

Jakou práci vykonává současný prezident?

Máme vůbec nějakého?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Fakticky žádnou, je placen za nic.

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bylo-spravne-rozhodnuti-ze-se-stal-milos-zeman-prezident

Další odpovědi
led

Nie všetka práca prezidenta republiky je viditeľná ako práca prezidenta republiky. Občania vidia len verejnú špičku jeho práce.
Zjednodušene: Je to ako ľadovec v mori. Nad hladinu vyčnieva len 1/10 celého ľadovca. Rovnako je to aj s prácou politika. Verejnosť vidí len tu viditeľnú časť.

Pokiaľ chcete vedieť, akú prácu momentálne vykonáva súčasný prezident republiky oslovte Kanceláriu prezidenta republiky, jej mediálny odbor.

Arne1

Ochutnává Becherovku a zkouší, zda se nemějí její chuť s časem.

marci1

Tisková sdělení: http://www.ze­manmilos.cz/cz/

successful

Zastává úřad, prezidentuje. To je jeho práce.

Pepa25

Reprezentuje tuto zemi. Občas něco podepíše nebo někoho přijme (vychází průměrně tak na jeden úkon za dva dny). Většinu času tráví v Lánech nebo na Hradě, někam vyjíždí jen výjimečně. Všichni mu samozřejmě přejeme, aby to ty 2 roky a 85 dnů do konce mandátu nějak vydržel.

paul1

Podle toho rozpisu, či opisu je vidět, že semo tamo něco i dělá, ale chybí mi tam ty různé ostudy a ostudné výroky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.