df

Byl atentát na Fica fingovaný?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdyby byl fingovaný, tak by neměl tři díry v břiše.

Další odpovědi
Ametyst

Ne, byl skutečný. V tomto je docela snadná orientace pro ty, kteří nemají vygumovanou paměť:: kdo z naší pětikolky a jejích mediálních příznivců přirovnáván Fica k Hitlerovi. Kdo se mu po demokratických volbách zdráhal pogratulovat. Tytéž trapné útoky předvedli naši jediní správní pětidemokrati kolem prezidentské volby na Slovensku. To hnízdo nenávisti je zcela jasné, když nevyhraje jejich kandidát.

led

Následkom streľby fyzicky zranil premiéra Fica, to sa nedá fingovať.

Vašu otázku beriem ako nepodarený vtip. Nechce sa mi veriť, že som to len akože reálne videla ako divadelnú jednoaktovku a že záznam bol vopred nahraný…

elkon

Nehul!

jirka F

Tak pokud by byl fingovaný tak by asi jen tak pro radost neležel v nemocnici na ARO a nedělali mu tři operace.😑

paul1

Asi těžko, když silou dopadu střel odletěl o cca 3m a převalil se přes lavičku.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/sloven­sko-juraj-cintula-soud-robert-fico-atentat.A240523_112­839_zahranicni_kha

Filip84

Napiš mu, až se uzdraví, dopis, že jsi jeho fanoušek, že jsi rád, že to rozchodil, a jestli bys mohl ty jeho jizvy vidět, že jsi ještě takový jizvy neviděl. 🤷‍♀️

Anebo za ním zajeď: „Nezlobte se, že vás obtěžuju, ale já jsem si vzpomněl, že jsem se vás nezeptal, jestli máte po té střelbě jizvy. Máte jizvy?“ – „No jistě!“ – „A mohl bych je vidět?

A uvidíme! 😅

Zdroj: https://youtu.be/O-t0WiiQg48

zjentek

Střelec, pokud nebude hloupý, to může tvrdit před soudem. Že celou akci jen předstíral. Třeba díky tomu dostane doživotí v blázimci, ovšem já nejsem žádný soudce 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

Jinak, vzhledem k tomu, že v dem(ent)okra­tickém zřízení již SPRÁVNĚ CHÁPU smysl existence médií (z dlouholeté praxe CHÁPU SMYSL jejich počinů), musím konstatovat že nevím, fakt nevím. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Pokud se toto vážně stalo, taky mě napadlo jestli pak za vším nestojí nejspíše fialový hnus. Znáš to, starý bezvýznamný pitchus (dosaď č) se pro hnus, fialový, ochotně obětuje a jemu slíbená finanční odměna pak vystačí na pokrytí slušného života potomstva, krásných perspektivních vnuček a tak různě. Tohle by mně jakou takous logiku docela dávalo, bo… NIC NENÍ NÁHODA! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Ametyst

Co mi vadí a je matoucí, že media označují pachatele atentátu za “podezřelého”. Odchycen policií, usvedčený jako atentátník, ale “podezřelý”.

led

Ametyst, pokiaľ nie je dokázaný ako strelec a odsúdený, zo zákona je v zmysle zákona len „podozrivý“, napriek tomu, že bol videný a chytený so zbraňou v ruke.
Pre zaujímavosť, podozriví sú aj ďalší v pozadí, predpokladá sa že to nebol „vlk samotár“.

Ametyst

Led: No dobrá tedy.
Uvidíme, zda se dozvíme něco víc. O střelbě na Filozofické fakultě nevíme dodnes nic. Raději se mlčí, když to nebyl pravicový extrémista. Jinak bychom věděli i jeho číslo bot.

Pepa25

Vůbec mě nepřekvapuje, že už se kolem toho začínají šířit konspirační teorie. Jen si povšimněte, že kdo to šíři nebo tomu věří.

df

El🐴: já nehulím

elkon

Tak si dej vyšetřit hlavu.

df

Drap: viděls ty díry?

Drap

A ty viděls nějaký atentát?