Avatar uživatele
df

Byl atentát na Fica fingovaný?

Zajímavá 0 před 24 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdyby byl fingovaný, tak by neměl tři díry v břiše.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Ne, byl skutečný. V tomto je docela snadná orientace pro ty, kteří nemají vygumovanou paměť:: kdo z naší pětikolky a jejích mediálních příznivců přirovnáván Fica k Hitlerovi. Kdo se mu po demokratických volbách zdráhal pogratulovat. Tytéž trapné útoky předvedli naši jediní správní pětidemokrati kolem prezidentské volby na Slovensku. To hnízdo nenávisti je zcela jasné, když nevyhraje jejich kandidát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Následkom streľby fyzicky zranil premiéra Fica, to sa nedá fingovať.

Vašu otázku beriem ako nepodarený vtip. Nechce sa mi veriť, že som to len akože reálne videla ako divadelnú jednoaktovku a že záznam bol vopred nahraný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nehul!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Tak pokud by byl fingovaný tak by asi jen tak pro radost neležel v nemocnici na ARO a nedělali mu tři operace.😑

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Asi těžko, když silou dopadu střel odletěl o cca 3m a převalil se přes lavičku.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/sloven­sko-juraj-cintula-soud-robert-fico-atentat.A240523_112­839_zahranicni_kha

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Napiš mu, až se uzdraví, dopis, že jsi jeho fanoušek, že jsi rád, že to rozchodil, a jestli bys mohl ty jeho jizvy vidět, že jsi ještě takový jizvy neviděl. 🤷‍♀️

Anebo za ním zajeď: „Nezlobte se, že vás obtěžuju, ale já jsem si vzpomněl, že jsem se vás nezeptal, jestli máte po té střelbě jizvy. Máte jizvy?“ – „No jistě!“ – „A mohl bych je vidět?

A uvidíme! 😅

Zdroj: https://youtu.be/O-t0WiiQg48

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Střelec, pokud nebude hloupý, to může tvrdit před soudem. Že celou akci jen předstíral. Třeba díky tomu dostane doživotí v blázimci, ovšem já nejsem žádný soudce 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

Jinak, vzhledem k tomu, že v dem(ent)okra­tickém zřízení již SPRÁVNĚ CHÁPU smysl existence médií (z dlouholeté praxe CHÁPU SMYSL jejich počinů), musím konstatovat že nevím, fakt nevím. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Pokud se toto vážně stalo, taky mě napadlo jestli pak za vším nestojí nejspíše fialový hnus. Znáš to, starý bezvýznamný pitchus (dosaď č) se pro hnus, fialový, ochotně obětuje a jemu slíbená finanční odměna pak vystačí na pokrytí slušného života potomstva, krásných perspektivních vnuček a tak různě. Tohle by mně jakou takous logiku docela dávalo, bo… NIC NENÍ NÁHODA! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Co mi vadí a je matoucí, že media označují pachatele atentátu za “podezřelého”. Odchycen policií, usvedčený jako atentátník, ale “podezřelý”.

Avatar uživatele
led

Ametyst, pokiaľ nie je dokázaný ako strelec a odsúdený, zo zákona je v zmysle zákona len „podozrivý“, napriek tomu, že bol videný a chytený so zbraňou v ruke.
Pre zaujímavosť, podozriví sú aj ďalší v pozadí, predpokladá sa že to nebol „vlk samotár“.

Avatar uživatele
Ametyst

Led: No dobrá tedy.
Uvidíme, zda se dozvíme něco víc. O střelbě na Filozofické fakultě nevíme dodnes nic. Raději se mlčí, když to nebyl pravicový extrémista. Jinak bychom věděli i jeho číslo bot.

Avatar uživatele
Pepa25

Vůbec mě nepřekvapuje, že už se kolem toho začínají šířit konspirační teorie. Jen si povšimněte, že kdo to šíři nebo tomu věří.

Avatar uživatele
df

El🐴: já nehulím

Avatar uživatele
elkon

Tak si dej vyšetřit hlavu.

Avatar uživatele
df

Drap: viděls ty díry?

Avatar uživatele
Drap

A ty viděls nějaký atentát?

Nový příspěvek