zjentek

Budu dnes mít štěstí?

Bo tři sedmičky…

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Jasná věc.

Další odpovědi
led

Čo je to šťastie? Ak si zodpoviete na otázku „Co je to štěstí?“, budete vedieť odpoveď aj na túto vašu otázku.

Aby ste túto dilemu nemal a mal ďalej šťastie, tie vaše 3 sedmičky som vám zrušila a keď aj tak čítate túto odpoveď, šťastie sa vás drží ďalej. Tak vraví sudba…

marci1

Budeš, ale jen na malou chvíli. 🙂
7 je štěstí. 7 je posvátné číslo pro mnohá náboženství. Podle Bible stvořil Bůh svět za sedm dní, muslimové sedmkrát obcházejí kamenný relikviář Kaaba, v němž je uložen Černý kámen, nejsvětější islámská relikvie. Pro hinduisty existuje sedm zdrojů energie těla a sedm divů světa rozněcovalo fantazii lidstva od antiky.

Ametyst

Gratuluji ti. To je krásný výsledek. Hlavně ty desetitisíce před sedmičkami. 🙂

Lotr2008

Numerologie je nesmysl, více zde https://www.si­syfos.cz/clanek/966-numerologie