jirka F

Budete dnes dlouho ve stavu bdělosti do noci či se raději odeberete do říše snů?

Já už teď ležím v posteli akorát si pustím rádio chvíli a zalehnu.

Když tak všem přeji dobrou noc a pokud možno sladké sny.

zdroj obrázku:pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Bohužel neovládám umění usnout kdykoliv. Radši bych na kutě dřív a taky dřív ráno vstával, ale kdybych teď zalehnul, jen bych se hodinu převaloval a stejně neusnul. U mně se to střídá, ale spát jdu až tehdy, když mi začnou padat víčka a tělo si poručí. Naštěstí mi nic nediktuje, kdy mám vstávat.

Další odpovědi
ivzez

Odhaduji, že vydržím do půlnoci.

marci1

Jak mám jít teď spát,
ty po mě chceš psát.
Než zavřu svá kukadla,
čistím tady zrcadla.
Zas je někdo poprskal,
čistit je se vykašlal. 🙂
Krásné snění už se blíží,
cítím to už zase v kříži.
Odcházím do říše snů,
na bílých křídlech andělů.
Přeji všem krásné sny,
ať se Vám tvrdě spí.
Ráno šupky do školy,
jiní zase do fachy.
Zas se potom setkáme,
své zážitky předáme. 🙂

Kelt

Protože mám noční směnu a domů se dostanu před 6. hodinou, tak musím být ve stavu bělosti. Ale pak se odeberu do říše snů. Děkuji.

Arne1

Tady u moře je 21 hodin, povečeřeli jsme a dáváme si drink. Na spaní ještě brzy