Tabea

Bude se někdy natáčet další série seriálu „Lajna“? Po Lajně 1 a Lajně 2 by mohla následovat Lajna 3.

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš se zeptat tvůrců a ne zde. Tady to nikdo nenatáčel, tak ani případné další díly neví.

Další odpovědi
zjentek

Uvidíme.

(;

marci1

Údajně se pokračování natáčet bude. 🙂
„Slavný scenárista Petr Kolečko (36) byl hostem ve studiu Expresu, kde jsme se bavili nejen o jeho vztahu s krásnou miss Anetou Vignerovou (31) a jeho novém filmovém počinu, ale jako prvním prozradil, že se fanoušci seriálu z hokejového prostředí mohou těšit na další pokračování s trenérem Lubošem Hrouzkem a jeho povedenou partnerkou Denisou. Bohužel doba teď není nakloněna filmové ani seriálové tvorbě.“
říjen 2020
https://www.ex­pres.cz/celebri­ty/petr-kolecko-film-scenarista-serial-lajna-hokej-jiri-langmajer-hana-vagnerova.A201007_214­607_dx-celebrity_sal

P.S. Český seriál Lajna se stal jedním z vítězů prvního ročníku soutěže Serial Killer.

Doplňuji 18.1.2021: Že by? „Stýskalo se vám po Lubošovi? Máme pro vás překvapení. Už brzy!“ 🙂
https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/lajna/uda­lost-sezony-je-tady-hrouzek-se-upsal-seznamu-64127157#utm_con­tent=series&ut­m_term=lajna&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ti­tle=Ud%C3%A1los­t%20sez%C3%B3ny%20je%20t­ady.%20Hrouzek%20se%20up­sal%20Seznamu!

elkon

Někdy mě tvé dotazy připadají, že jsi dítko školou povinné, to by tě omlouvalo. Odpověď od kolegy je jasná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tabea

elkon: Tak to zdá se nečteš moje otázky, nebo si mě s někým pleteš.