jirka F

Bude mít íránský prezident státní pohřeb?

Nějak jsem nepostřehl, jestli už měl, nebo ještě ne.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, dali ho do kadáverního boxu a v kafilérce pomleli na masokostní moučku. 🤦‍♀️

Samozřejmě, že měl státní funus, dokonce i s penálem, což je v musulmanským (a israelitským) prostředí veliká výjimka! 😅 Dokonce i Tvůj oblíbený server o tom píše: https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-svet-na-pohrbu-iranskeho-prezidenta-se-skandovalo-smrt-americe-a-izraeli-dorazil-i-sef-hamasu-40472859 , dokonce i Kino tam je, pro „vévody“! 🤓🙄

Další odpovědi
Pepa25

Hádej – hned při oficiálním potvrzení úmrtí bylo vyhlášeno 5 dní smutku …

zjentek

Ano a odehraje se v Íránu 💁‍♂️

led

Ako prezident má na to zákonný nárok.

cochee

Ne, čmoudi pohřby nevedou. Mrtvého sežerou, mají tam málo masa ve stravě, nesmí žrát prasata.