mosoj

Bude konec světa ?

Ale co kdyby. Tak k blížícímu se konci roku z vesela.

http://letecka­posta.cz/744988840
Doplňuji:
No comment......­..........

Nejlepší odpověď
Mapel

Nebyla tady ta otázka už XXX krát?

Další odpovědi
anonym

Opakuji pořád dokola, že konec světa nebude. Po této dnešní otázce mne napadá jiná otázka: A nebylo by lepší, kdyby opravdu byl? Tolik lidí pořád řeší takovou stupiditu, že by si to fakt zasloužili.
Neboj, mosoji, budeš muset ještě nejednou „přihrát“ další vtipy.

venkovan

Určitě – alespoň pro ty, co podobné otázky celkem prudí.
A pro ty další, co na Vánoce neseženou pravý kaviár.
A po tu menší část lidstva co uvidí přes klíčovou dírku svoji sousedku v adamově rouše

Wang

Nebude konec světa.
Díky, mosoji.

hanny 2

Srandičky,sran­dičky,ale....­..to bude nervák,až se přiblíží magické datum!

Ale dík mosoji,ty vtipy jsou fakt vtipný!

www

Bude někdy určitě, je to nezvratné. Tak jak planety a celé galaxie vznikají, tak i zanikají.
Takže „konec světa“ určitě ne letos, ani podle žádných dnes dostupných výpočtů v nejbližší době. Nejsou totiž seriózní.

huxa

ano, bude