Avatar uživatele
mily

Brigáda – plnění obálek

Dostal jsem nabídku brigády plnit obálky. Za každou obálku bych dostávála 30kč, ale musím zaplatit startovné 660kč. Objednávka se má zaslat na adresu: Fa Denis Vinček, Pokorného 1285, P.O. Box 175, 708 00 Ostrava 8. Mate s tím zkušenost, nerada bych naletěla 660kč neni malo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 5046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SinceX

NIKDY !!! 660 startovné? To není v žádném zaměstnání..! Není ti divné, že je tam pouze jméno a né žádná organizace? a 30Kč za jednu obálku..? Maximálně 5Kč..Vykašli se na to..radím ti dobře !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnr54

Spálila sem se 2×.Nic neposílejte!! Nejvíce těchto pofidérních nabídek je právě s Ostravy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Greneia

Přikláním se k tomu, že je to podvod. Startovací balíček, asi bych si do dotyčného rýpla, co přesně jmenovitě tento balíček obsahuje, kus po kusu. A jinak budete dělat to samé, co on. Vkládat inzerci, že nabízíte brigádu lidem, ale musí zaplatit za startovací balíček 660 Kč .. no je to celé divné. Navíc jak tu bylo zmíněno, nejedná se o společnost, ale to v dnešní době také není mnoho v platnosti, co se důvěryhodnosti týče, kdybych chtěla, tak si společnost vyřídím do pár dnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Je to podvod!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosna

Domaci prace jsou vsechno podvody ja ji hledam uz 6 mesicu zadny poplatek neplatit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Na tomhle Vás musí zarazit už ten fakt,že za 1 obálku by zaplatili 30 kč!Představte si,kolikátá jste jako pracovní síla v řadě,každý na Vás chce vydělat,kolik by pak byla cílová suma,když Vy by jste dostala 30 kč,aby z toho měli i další?Naprostý nesmysl,za 660kč Vám dojde návod,jak takhle okrádat další důvěřivce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Přečtěte si: http://www.ro­dina.cz/clanek6620­.htm

Já se taky nachytala. Poslala jsem 200kč a přišli mi okopírovaný letáky , kde jsem měla poslat další peníze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Je to PODVOD nikomu neposílat žádné peníze!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Je to podvod,já taky naletěla,naštěstí po mě chtěli 200 kč,ale to bylo před pár lety.Dala jsem peníze za letáčky,které poslali v obálce a pak už nebylo nic.žádná práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JOMBI

Dneska jsem psal sms na Fa Denis Vinček a obratem mi došla správa že za odeslanou a ofrankovanou obálku mi pošle smlouvu a veškeré podklady ale nebyla ani zmínka o nějakém poslání peněz.co tu tak čtu tak Fa Denis Vinček už má problémy od roku 2002

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
katrineczka

já jsem na toto odpověděla sms zprávou a za dva dny mi přišel dopis s objednávkou

před 4536 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek