Avatar uživatele
kiticka951

Brigáda: Plnění oblálek propagačním materiálem – máte s tím někdo zkušenost??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, anonym před 4576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdysi dělala něco podobného jedna známá, a velice brzy to vzdala. V žádném případě nečekej nějaké zbohatnutí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jo, docela monotónní makačka. Buď se letáky vkládají na automatické balicí lince, tam se jen doplňují zásobníky a na různých kontrolních bodech se odebírají a kompletují balíky ve fóliích. Další varianta je vlepování kupónů na přesné místo přesné stránky. A konečně u různých dívčích časopisů se přikládají různé rozměrnější propagační předměty před obalením do fólie.
Obdobně probíhá i tvoje vkládání do obálek, dřepneš si s ostatními k dlouhému stolu a strkáš a strkáš do zblbnutí, dokud ti nepísknou pauzu.
Většinou tam jsou ukrajinci, co ještě ani pořádně neumějí česky a další ti nejposlednější z posledních.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

obdobnou práci jsem také nárazově dělala – nejdříve jsem ji vždy zkoušela cca hodinu přímo na dílně a pak jsem si ji teprve mohla odvézt domů a za 1–2 dny odvezla zpět. Většinou se na vše chvátalo, nebylo možné nechat si ji doma týden a při chvilkách pracovat.

Byla to slušná dřina – konečky prstů jsem měla zničené od lepidla, do obálek se vkládal leták (ten se nejdříve složil) a vzoreček, pak se obálka zalepila. Když jsem odměnu přepočítala na hodinu, vyšlo mi Kč 33,– 🙂 a to jsem fakt makala bez přestávky několik hodin a nepočítám cenu za benzín, protože firma sídlí cca 15 km od bydliště (cesta pro práci a zpět, odvoz hotové práce a zpět, za měsíc pro odměnu a zpět – peníze na účet neposílají). Rozhodně jsem si chtěla tuto manuální práci vyzkoušet tak toho nelituji, ale zbohatnout se na tom nedá v žádném případě.
Byla to pro mě změna od práce v kanceláři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek