Avatar uživatele
Hanny10

Brigáda v Pardubicích?

Zdravim:) chci se zeptat jestli někdo z Vás neví o firmě, která nabízí na léto nějakou brigádu v Pardubicích? Nebo nějaký typ na firmy, kde se zeptat uvítám = ) S jednou brigádkou jsem počítala, ale bohužel to nakonec nevyšlo, protože slečna odchází na mateřskou, takže už zaměstnají novou paní, která pozici zastane nejen na léto… Díky předem = )
Doplňuji:
Jelikoz studuju, tak potrebuji brigadu jen na leto, cca od 22.6… Obor, nejlepe v administrative, ale nemam problem zkusit i neco jineho. Bude mi 19.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

zkus O2 na Masarykově nám. nebo Lion servis na Dubině je to práce telefonní operátorky v tom Lionu je to brigáda aktivní call servis..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Firmy v Pardubicích najdeš na ARESu (Administrativní registr ekonomických subjektů = http://wwwinfo­.mfcr.cz/ares/a­res.html )

Inzerující firmy brigádu najdeš na www.prace.cz, www.job.cz,…

Spíš je otázka, čím zaměstnavatele oslníš, aby tě vzal.

Životopis a motivační dopis dnes už moc netáhne, protože každý si stáhne vzor z internetu a vymění nacionále.

Já mám dvě technické školy (učnák-elektro-silnoproud a strojní průmyslovku) a vhodnou brigádu pro sebe bez absurdních požadavků zaměstnavatele nemůžu najít a každý den čtu inzeráty.

Dneska se spíš schání práce, přes známé a kamarády, co jsou již ve firmě zaměstnáni a „zapůsobí“ na šéfa a trochu se za tebe zaručí.

Jinak to myslím, že ani nepůjde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

V jakém oboru? Kolik ti jet let? Jen přes léto?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek