Hanny10

Brigáda v Pardubicích?

Zdravim:) chci se zeptat jestli někdo z Vás neví o firmě, která nabízí na léto nějakou brigádu v Pardubicích? Nebo nějaký typ na firmy, kde se zeptat uvítám = ) S jednou brigádkou jsem počítala, ale bohužel to nakonec nevyšlo, protože slečna odchází na mateřskou, takže už zaměstnají novou paní, která pozici zastane nejen na léto… Díky předem = )
Doplňuji:
Jelikoz studuju, tak potrebuji brigadu jen na leto, cca od 22.6… Obor, nejlepe v administrative, ale nemam problem zkusit i neco jineho. Bude mi 19.

Nejlepší odpověď
briketka10

zkus O2 na Masarykově nám. nebo Lion servis na Dubině je to práce telefonní operátorky v tom Lionu je to brigáda aktivní call servis..

Další odpovědi
Michal Kole

Firmy v Pardubicích najdeš na ARESu (Administrativní registr ekonomických subjektů = http://wwwinfo­.mfcr.cz/ares/a­res.html )

Inzerující firmy brigádu najdeš na www.prace.cz, www.job.cz,…

Spíš je otázka, čím zaměstnavatele oslníš, aby tě vzal.

Životopis a motivační dopis dnes už moc netáhne, protože každý si stáhne vzor z internetu a vymění nacionále.

Já mám dvě technické školy (učnák-elektro-silnoproud a strojní průmyslovku) a vhodnou brigádu pro sebe bez absurdních požadavků zaměstnavatele nemůžu najít a každý den čtu inzeráty.

Dneska se spíš schání práce, přes známé a kamarády, co jsou již ve firmě zaměstnáni a „zapůsobí“ na šéfa a trochu se za tebe zaručí.

Jinak to myslím, že ani nepůjde.

ReHu

V jakém oboru? Kolik ti jet let? Jen přes léto?