Hanny10

Brigáda v Pardubicích?

Už vážně nevím kde mám hledat brigádu na léto. Je to opravdu bída a proto se chci zeptat zde, jestli někdo nevíte o brigádě v Pardubicích?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jó děvče, jestli nějaká byla, tak už je dávno rozebraná. Brigády na letní prázdniny se rozebírají únor – březen, teď už zbývají jen nějaké pozústatky, jestli vůbec nějaké zbyly.

Hanny10

Nj to já vím. Měla jsem brigádu slíbenou, jenže se to zvrtlo a před týdnem mi oznámili, že brigáda nebude. Takže potřebuji sehnat něco jiného.