vagonik

Brigáda na Vánoce

Zdravím,
potřebuji nějákou opodstatněnou výmluvu, abych nebusel být 25., a nejlépe i 26.12. doma. Nejlépe tedy nějákou brigádu, či dobrovolnickou činnost. Každý rok to řeším až tak týden předem, a to už je pozdě. Nejde mi primárně to ten příjem, jsem zaměstnaný, ale nejpíše budeme mít opět celozávodní nařízené volno. Hlavně, abych nemusel být doma.
Nenapadá někoho něco?
Díky mockrát za nápady.

Odpovědi
elkon

Namáhej si hlavu, když nejsi schopen něco zařídit. Neznáme tě, ani tvé choutky.

michala432

Já osobně bych na brigádu nešel na Vánoce ne.Ale možná někde berou i na Vánoce,moc toho otevřeno není.

cappuccino

Nevim, jake jsou moznosti ve tvem okoli. Jsi z mesta nebo vesnice?
Me napada vypomoc v nejake charite, v ZOO ci psim utulku, pri ostraze. Anebo si pujcit od kamarada chatu a ty dva dny preckat tam.
Pro utek z domova mas jiste sve duvody.
Svatky klidu mohou byt pro nekoho svatky a pro druheho rodinnym utrpenim:)