Petrian

Bojíte se zubaře?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano

Fuj! To mi nedělejte,připoměl jste mi ho a zítra se mi určitě nějaký ozve ☹
Od druhého porodu se mi více zuby kazí a často vypadávají plomby. Jestli to ono nebude mou zubařkou…
Před druhým porodem jsem chodívala jen na kontrolu a skoro nikdy mi nic nenašla,za to ted úplná katastrofa. Končím…,už mě něco bolí…:-D

Další odpovědi
hanulka11

Ne

nebojím..... chodím pravidelně i když mě nic nebolí ,takže v pohodě
a radím to každému ,ušetříte si tím bolesti

WeeBear

Ano

Bojím se celkem neoprávněně, ale bojím,.. Br. :-/

dědapetr

Ne

Mám všechny zuby zdravé,tak se nemám čeho bát.

Berkl

Ne

Ne , ale on mě jo!!

www

Ne

Za svých 62 ročin jsem ho potřeboval 1× a pohoda 😁

briketka10

Ne

mám bezva paní doktorku, chodím k ní několik let a nikdy bych neměnila..

MILAN1961

Ano

A TY NE

ondra07

Ano

Když vím, že půjdu k zubaři a vím to třeba půl roku dopředu, tak když jsi na to v průběhu toho půl roku vzpomenu, tak je mi „blbě“ …
A přemýšlím, co mi tam zas bude vrtat apod. … :))

terry

Ne

Není to strach, i když mi to příjemné není. A to vždy, když něco hrozí, dostanu injekcičku :).

quentos

Ne

měl jsem kliku na hodného, takže nebyl důvod, a když umřel, důvěra v ostatní zubaře zůstala

MadAnnie

Ano

ANO a strašně!

Většinou jdu bez obav, ale jen vklouznu do dveří čekárny, přihlásí se přímá úměra:

Čím hlučnější pacient přede mnou, tím větší strach ve mě!!!

rosinka

Ano

Divné, protože chodím pravidelně, nebolí mě zuby, když něco – tak to znecitliví, mám vynikající zubařku a přesto se mnou pěkně cvičí, když tam jdu. A to i přes Lexaurin, který si vezmu a přesto, že vím racionálně zcela jasně,že mi nic nehrozí.

fablen

Ne

Patrik76

Ano