lukas.zmizik

bojite se vysek nebo je tohle vas sen?

http://www.you­tube.com/watch?v=b5o­XUX1ydFE&featu­re=related

Nejlepší odpověď
tom004

Mám za sebou pár desítek seskoků padákem,ale toto není o strachu.To jsou magoři,kteří by zasloužili pořádný výprask.

Další odpovědi
anonym

Respekt z výšek je přirozená součást pudu sebezáchovy, jenž nám umožňuje přežít.
Tohle je ovšem zcela nesmyslný a chvastounský hazard se životem, který nemá se žádným sportem či odvahou nic společného.
tom a venkovan to vyjádřili lapidárně, jenže pubertálním blbečkům ještě chybí ta životní moudrost.
P.S. Za povšimnutí stojí dialog aktérů v ruštině, ač na anglickém webu.

led

Je to zaujímavé, ale nesedí mi vietor. V tejto výške je aspoň vánok (bezvetrie tu nejestvuje), pozrite si dym z komína – ani vlas sa nepohol.
Nehovoriac o nedostatočnom zabezpečení.

WeeBear

Bojím se výšek.. A to dost. Tudíž zrovna tohle mým snem opravdu není. 🙂

venkovan

Sen rozhodně ne – dokazovat si bez jištění podobné voloviny je zralé na problém a řádný. Copak když se člověk zabije – je to jistota, a pro pozůstalé bolest dokonce života. Ale když se zmrzačí, je to bolest pro zmrzačeného do konce života a to samé pro jeho okolí nesmírná zátěž do konce života.
Chlapci to sice zvládli, ale přesto je tohloupá předváděčka v partě.
A jinak strach z výšek se nechá dobře léčit. nejtěžší je zajít za lékařem a specialistou aby pomohl. A čím dřív se léčba začne, tím lépe.

Pájo

Výšek se nebojím, ale můj sen tohle rozhodně není… ;)