monka

Bojím se létání !

Nemyslím si že by to byla nějaká závadná nemoc ale když nasednu do letadla bojím se že se zřítí do moře a mě sežerou žraloci.Nevíte jak by sem se toho mohla zbavit ?
Doplňuji:
toho že spadnu na pevninu se také bojím ale tady spíš tvrdého pádu

Nejlepší odpověď
tom004

Přečti si statistiky nehod různých dopravních prostředků,a zjistíš,že letecká přeprava patří mezi nejbezpečnější­.Statistiku nehod,bohužel, ovlivňují většinou stroje,které v některých zemích létají od „druhé světové“. Takže klidně létej.A co se týká žraloků,po pádu do moře z takové výšky si stejně moc nepochutnají.Ne­budou mít na čem. :))

Další odpovědi
hanulka11

Může tě uklidnit, že v tom nebudeš sama a když letadlo spadne, tak pak už určitě neucítíš jak tě žerou žraloci
a co když spadne na pevninu to strach nemáš ?
Pro podruhé vem si prášek proti nevolnosti a vše zaspíš.....nebudeš mít takové myšlenky.

arygnoc

riziko nehody je minimální (jak už bylo řečeno, statisticky vám hrozí větší nebezpečí při přecházení ulice).
do letadla si vemte mp3 nebo tablet či knížku a prostě let ignorujte.