Avatar uživatele
Rokio

Blbec je blbec a blbcem zůstane?

Ptám se, protože jsem sám v minulosti býval blbcem. Došlo u mě ke středně těžkému poškození mozku a léčil jsem se mnoho měsíců. V době, kdy jsem měl intelektuální deficit, bylo moje IQ na úrovni mírné mentální retardace. Teď je můj intelekt v normě.

Jsem stále blbcem, nebo už jsem průměrně inteligentní člověk?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 291 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mesiáš

Blbců je na světě nadbytek a moudrých lidí je nedostatek bylo a bude!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nelze takto odhadovat. Vše jsou jen domněnky. Verdikt může vyřknout pouze odborník po vyšetření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Inteligence ani její měření, jakým je IQ, není jediným faktorem, který určuje, jestli je člověk „blbec“ nebo ne. Osobní růst, učení se z vlastních chyb, schopnost přiznat si své nedostatky a pracovat na jejich zlepšení – to všechno jsou důležité aspekty, které se při hodnotění „blbečkovství“ berou v úvahu.

To, že jste si uvědomil své chyby a pracoval na jejich odstranění (což zahrnuje i léčbu vašeho zdravotního stavu), vás rozhodně dělá inteligentním. Na základě toho, co jste napsal, by se dalo říct, že nejste „blbcem“. Nicméně konečnou odpověď na vaši otázku může poskytnout jen osoba s příslušným odborným vzděláním, neboť ověření úrovně inteligence vyžaduje komplexní psychologické tes­ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Svým chováním zde sám dokazuješ co jsi. Víc není potřeba dodat, každý si udělá obrázek sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Já myslím, že být blbcem je v dnešní době pomalu normální
V Česku sílí antisystémové hnutí. Zastínilo i extremisty, varuje vnitro – iDNES.cz

Zdroj: V Česku sílí antisystémové hnutí. Zastínilo i extremisty, varuje vnitro – iDNES.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Tedy v takové situaci bych se snažil to ještě nějak nějak posichrovat. Je třeba trénovat HLAVU! Nejpříhodnější tréning mi přijde něco na způsob, který praktikují při výcviku speciálních jednotek v Asii – rozbíjení cihel o hlavu. A jak tvé IQ při tom tréninku bude narůstat, jistě budeš kromě cihel čím dál snadněji nacházet i další alternativní předměty a postupy k tréninku hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek