Complex

Bláznit je lidské?

Nejlepší odpověď
annas

Bláznit má několik významů.

Člověk může bláznit ve významu – být pošetilý, nerozumný, chce něco neobvyklého.
.
Jindy může třeba dívka bláznit po mladíkovi, který se jí líbí, , nebo naopak všichni muž blázní, tedy touží po jední dívce

Také duševně chorý člověk blázní, chová se divně, nerozumně. .
--

Z toho plyne, že někteří lidé mohou bláznit třeba i po zvířatech, provokovat je, týrat je.

Bláznit je lidské, ale u mnohých jedinců je někdy považované za normální.

Zvířata po lidech v pravém slova smyslu neblázní, ale projevují jim třeba náklonnost. .

Jindy mají radost až k zbláznění, třeba kočka před zrcadlem. .

Ještě doplňuji fotografie „bláznivých zvířat“.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=crazy+ani­mals&tbm=isch&sou­rce=univ&clien­t=firefox-b-d&sa=X&ved=2a­hUKEwiqrKap_6ngAh­XDaVAKHXN_AJEQ­sAR6BAgEEAE&biw=1095&b­ih=882

Další odpovědi
Kepler

Ano, je to výhradně lidská záležitost. Zvířata se nemohou zbláznit, jen mohou vyvádět jako blázni, jak se nám to jeví. Při tom mají třeba mají jenom obyčejnou obyčejnou radost ze života.

zjentek

Ne, není! Žádné blaznění NENÍ PŘÍPUSTNÉ! Na spousty denních rituálů jinak zdravých jednotlivců, spojených s jejich RADOSTÍ ZE ŽIVOTA, jim levou zadní psychiatr najde DI-A-GNÓ-ZU. Takže bacha- nebýt moc hravý, potažmo bláznivý! Protože na každým rohu čeká na slovo zvratý odborník s DIPLOMEM ZE ŠKOLY, který ti tvou redost a bláznovství jasně a hlavně ODBORNĚ vysvětlí!

Keplere, tys ještě něviděl zvíře blázna? tak tos ještě moc neviděl!