dust8

Berete jako zlozvyk chodit během čištění zubů mimo koupelnu?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/photos/%C4%8Dis­tit-si-zuby-zub-zdrav%C3%AD-zuba%C5%99-787630/

Pokud ne, tak to dokážete obhájit?

Neříkám, že jsem to nezkoušel, ale ta pěna z pasty je pak sem tam po zemi. Máte na to fígl?

Odpovědi
Drap

Proč bych to dělal?

Rokio

Podle mě to není normální a je to zlozvyk.

nyjono

Pokud nekapeš zubní pastu po bytě a po koberci, tak to je v poho. 🙂

anonym

Tak fígl bych na to jeden znal. Stačí pořídit sonický kartáček který vibruje štětinami (s takovým vůbec nemusíte dělat ty krouživé pohyby co vás učili na základce, stačí s ním jen klidně přejíždět po zubech) nehrozí tak že vám z pusy ve které divoce proháníte tradiční rejžák bude tak odkapávat na podlahu … s elektrickým pusu snadno udržáte zavřenou a tyhle pochůzky nebudou problém.