Complex

Berete hermelín jako krále sýrů, nebo máte jiný sýr, který jej chuťově poráží?

Nejlepší odpověď
zjentek

Pro mne je králem sýrů ROMADUR!

Výborný je LIMBURGER, tzv. „romadur z Lidlu“! (;

Další odpovědi
Drap

Neni špatný, ale celá řada sýrů, zvláště zahraničních ho převyšuje.

aliendrone

Mám ho nejraději ve formě „Vltavín“ (ten 2plísňový). Nemusím takové ty Eidamy a Ementály, na druhou stranu Jádel, Balkán, Roqufort (i Nivu) a v neposlední řadě slovenské Korbáčiky MŇAM! Dovedeš i snad představit špagety BEZ Parmezánu? ;) :)

Jo a jako zjentek mám rád i Romadur anebo olomoucké – k pivku je to lahůdka, pokud jsou dobře vyzrálé! :) Slinty SLINT!

Kepler

Je moc dobrý, ale už mám na zkoušku koupený levnější Camembert. Uvidíme.

Rokio

Já mám nejraději Goudu.

zjentek

Keplere, mně ty laciný Camemberty z ČR nechutnají jako plísňové, ale spíše jako plesnivé a to nejsem v názoru ojedinělý, takže bacha tam!