Bere si bankovní úředník práci domů ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Někdy asi ano. Zřejmě ale pouze tu, která neni přímo spojená s penězi. I když ta představa je pěkná, jak táhne domů pytel peněz, aby je po večerech přepočítal.

Další odpovědi
tom004

Určitě se takoví najdou. Otázka je, kolik toho stačí doma „odpracovat“ než je čapnou.

dudu

Drahý barbakane, Drape a tome044. Byť jsem zde včera byl většinově popliván a prohlášen za vyvrhele, nemohu na Vaši otázku nereagovat už proto, že jsem v tomto oboru pracoval.
Je pravdou, že banky jsou jakýmsi strojem ke generací zisků často cestami na samé hranici platných zákonů. K tomuto cíli byly založeny, jsou předurčeny a svými akcionáři tvrdě směrovány. Pracují zde a většinou velmi tvrdě tisíce lidí na různých pozicích.
Na manažerských a exluzivně finančně ohodnocených postech se většinou nacházejí jedinci, kteří dvacetčtiři hodin denně analyzují situaci, hledají jak zlepšit marketink, kam usměrnit dalších akvizice a také, jak ze svých podřízených vyždímat vyšší výkony. Tito otroci zahraničního kapitálu se zaprodali své kariéře a jsou servilními vykonavateli cizí moci. Možná se pousmějete, ale zmínění nešťastníci skoro nikdy nepodvádí, nekradou a spíše si zaslouží, aby s nimi bylo pohrdáno.
Politována by měla být podle mých zkušeností většina dělného bankovního lidu, kteří sedí na halách za šaltry. Jejich práce je velmi totožná s kolegy v Call centrech. Mají pro svoji práci taxativně stanoveny postupy, rozepsány týdenní a denní úkoly a jsou pravidelně kaučováni až tak, že slabší povahy již v neděli odpoledne při vzpomínce na svoje další směny mají žaludeční potíže a návaly na zvracení.
Věřte prosím, že není vždy zlato co se navenek třpytí!!

dudu

A mimochodem, ať svůj včerejší příspěvek čtu ze všech stran, žádnou špatnost či zlý úmysl v v jeho dikci nevidím:
nedávno zde proběhla tvrdá kritika a bouřlivá diskuze nad těmi, kteří si krátí chvíli využitím dostupných informací a sestavením charakteristik na některé výrazné osobnosti zdejších stránek. Přes riziko, že zakrátko budu kamenován, dovoluji si předvést něco z toho co jsem zde vyčetl např. o paní -iv-: – je to žena věkem se blížící padesátce, má nadváhu, asi nebude krasavice, má základní vzdělání a velmi podnikatelského ducha, dva dobře vychované a dnes již dospělé syny, ten starší má okolo 24 roků a ve firmě ji občas úspěšně zastupuje., dotyčná žije bez manžela někde na západ od Plzně, často pracovně nebo i soukromně pobývá v Německu. Nejspíše vlastní nebo má majoritu v prosperující firmě z oblasti sociálních služeb – asi tak něco jako úklidové práce všeho druhu. Velmi ráda cestuje za poznáním, dříve individuálně a nyní díky ziskům z podnikání přes kvalitní cestovní kanceláře. Je to „mazaná baba“, ale doma bych ji asi nechtěl. Paní -iv- se omlouvám, že mnou byla využita k této ukázce, ale uvítám pokud na tuto „předváděčku“ alespoň slůvkem v dobrém, či zlém zareaguje. Tento text neuvádím proto, abych zde předváděl bystrého ducha, nýbrž jako pokus Vám prezentovat jaké množství informací zde každý z nás často nevědomky dává k dispozici.
Chtěl jsem jen všechny varovat, že může být velmi škodlivé si s prominutím „příliš pouštět hubu na špacír“. Tak sory.

anonym

:))
Dudu .., vy me mate tedy prectenou .. ! :)
… neco je pravda, neco ne ..

ja naopak napisi, co vim o vas :
jste hodny dedecek i babicka .. , mate zahradku … , zavarujete … , vynadate tady tomu, kdo chce vypracovat domaci ukol … , take rad cestujete .. letos jste ucil pit v Egypte svoji vnucku slivovici …

az me jeste neco napadne , tak dopisu … a vy klidne taky.
Ja si delam srandu rada jak sama ze sebe, tak i z druhych …
kdyz neublizi a pobavi … , tak jsem rada ..

ted jdu k sousedce ( ucit se pit slivovici ) ale : Vratim se !! :)

  • iv-

dudu

Paní -iv- ani nevíte jak jsem vděčen za Vaši odezvu a zato, že si ji snad pozorně přečtou i někteří fanatici těchto stránek.
Při svých léty nabytých zkušenostech a po tisících kontaktech s lidmi často hodně rozdílných charakterů by bylo velmi povážlivé, pokud bych ztratil ze zřetele, že tyto stránky mají účastníky nejen poučit, ale hlavně pobavit a to třeba i méně obvyklými cestami jako je např. Vámi aplikovaná jemná koketerie.
Již včera pozdě večer jsem při hodnocení úrody, kterou jsem zasel a vzápětí sklidil, konstatoval: „jo chlapče, holt některé jsi hrubě přecenil a něco podcenil“.
Máte můj obdiv a úctu.

anonym

P.S. a dudu, napiste mi, prosim, jaky prispevek ze vcera mate na mysli .. diky. -iv-

dudu

Je zde uveden nahoře v diskuzi a než byl někým se souhlasem admina smazán /s tím jsem posléze komunikoval a akceptoval jeho stanovisko/, obdržel jsem několik hodně nelichotivých názorů a žádné zastání.

anonym

:( tak to me mrzi .. ja to necetla, nevedela o co jde …
ja to pochopila tak, ze jste napsal jen to, co jsem sama o sobe na teto strance napsala …
napsala jsem jeste mimochodem , ze jsem : pavlacova drbna .., zhrzena milenka ( opustil me Dr. ) , hajzlbaba … ikve tykve .. ( minus 34 ) …

naopak : ja Vam dekuji za lichotky…, jen me mrzi, ze by jste me nechtel !? :( to kvuli te me nadvaze ? :(
ja bych byla ochotna i 200 g zhubnout ! -iv-

dudu

Jsem lev zvyklý mít navrch a vidím to tak, že bychom se doma pozabíjeli.

anonym

no, tak to radsi nechame jak to je ! :))

Dudu, nevim kdo Vam ..a jak odpovidal , ale jeste ( aby jste mel opravdu ciste svedomi ) , a muzete poslat vsem , i Adminum … :
jestli jste to puvodne napsal, tak jak pisete , tak to nebylo zadne zverejneni ze soukrome posty , ( ani jsme si spolu nikdy nic nepsali ) .., ale bylo to jen takove " okopirovani " toho, co jsem sama JA o sobe na odpovedi napsala.
Za to se preci nemuze nikdo na Vas zlobit. !

jeste k tomu, ze jsem oskliva a tlusta … , …tak to jsem si trochu vymyslela, protoze je to jeste mnohem, ale mnohem horsi ! :(

  • iv-