BeBečka xD

Které bebe dobré ráno máte nejraději?
Oříškové s medem, kakaové, nebo ovocné? :D Já nejvíc ty oříškové, jsem na nich závislá! :D

Nejlepší odpověď
anonym

Žádné, protože nejsem ovce, abych skočil hned na všechno co mi vnucují.
Podobná masivní reklama je mimořádně nákladná, což se zákonitě promítá do výsledné ceny produktu, který je nakonec nepřiměřeně dražší než srovnatelné nenápadnější a běžné sušenky.
P.S. Pokud hodláš opakovaně opruzovat otázkami na úrovni ptákovin, bylo by záhodno, aby ses demaskovala a přestala se zbaběle schovávat za anonym.
Takhle se nabízí vysvětlení, že děláš na kšeft produktové průzkumy a zneužíváš k tomu podobné stránky určené k něčemu zcela jinému.
Anebo jsi zblblá oběť reklamních kampaní a to je možná ještě horší.

Další odpovědi
Syd

Oříškový s medem a potom ty celozrnný čtveratý zelený

Deli

Kakaové, ale zbožňuju ty nové mini do jogurtu, taky kakaové.