jirkec

Balík do ruky, lze ho odeslat anonymně?

Lze odeslat balík do ruky odeslat anonymně? Tedy tak, aby adresát nevěděl, kdo je odesílatelem. Díky 🙂

Nejlepší odpověď
Lgee

Určitě, ale musíš si zjistit na stránkách jak. 🙂

Další odpovědi
Mravenec

Možná by bylo lepší obrátit se na Českou poštu. Nicméně odeslání anonymního balíku není možné, vždy musí mít vratnou adresu v případě, že adresát balík odmítne. Výjímkou je např. služba Daruj ho#no, která pošle svým jménem adresátovi sloní trus.

INFO o službě Balík do ruky : https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/baliky/cr/ba­lik-do-ruky

S přáním krásného nového roku, Mravenec.

Edit – Tak je skutečně možné, že odesílatel nemusí být, ale přesně to řeknou přímo na České poště či na jejich kontaktním e-mailu. „Zabalenou zásilku opatřenou adresními údaji stačí přinést na poštu a předložit Zákaznickou kartu nebo vyplnit Podacího lístek.“

JájsemRaibek

Určitě to jde, ikdyž odpověď jak Lgeeho i Mravence jsou správné.
Namísto odesilatele stačí napsat smyšlenou adresu: Jarda Novák,.....

da ny

Vzhledem k tomu, že se nevyžaduje u přepážky OP (neověřuje se totožnost), stačí napsat k odesilateli smyšlené jméno s nějakou adresou (i reálnou).
Pokud se budou takto zasílat nechtěné zásilky, budeme sejednou muset legitimovat i při odesílání balíků a všech zásilek ;).