Kazatel

Až válka na Ukrajině skončí, budeme zase obchodovat na přímo s Ruskem, nebo to půjde přes x prostředníků řádně dráž?

Odpovědi
df

Jak kdo. Třeba Maďaři přímo. Debilové přes prostředníka.

dubraro

Nejprve přes prostředníky, později přímo. Nic jiného nám nezbývá. Bez ruských energetických surovin se neobejdeme.

paul1

Obchody s Ruskem nebyly nijak velké, není nutné to rešit, samo se to urovná.

Kryšpín

Záleží jaké důkazy Rusko předloží o případné výrobě zbraní HN v UA