arygnoc

Ako pripojiť jednu bezdrátovú myš na dva počítače?

jeden nb má dva monitory – možno ovládať jednou myšou.
teraz ide o to, že myš potrebujem i na tretí monitor, ale je to druhý
(iný) nb, ktorý môžem ovládať iba druhou myšou, tedy prehmatávať.

ako najjednuchšie riešenie sa javí ovládanie JEDNOU myšou, lenže myš s dvoma donglami som nenašiel.

riešenie?

viac prípadne v diskusii.

Nejlepší odpověď
anonym

KVM switch

Další odpovědi
cochee

A k čemu to potřebuješ, chceš snad vykonávat na dvou různých počítačích stejné pohyby myší? Pokud ne a chceš ji používat na střídavo, tak prostě přendáš ten USB dongle (přijímač) do toho PC, kde ji právě potřebuješ používat.

anonym

Jak připojit jednu bezdrátovou myš na dva počítače?

Muffz

Nijak. Kazdy bezdratovy prijimac si rezervuje jednu svoji bezdratovou mys (set), aby nedochazelo k tomu, ze mas treba ve firme v mistnosti 10 stanic, 10 bezdratovych setu a sety vzajmne by se pripojovaly na sebe.

Admin2

Uživatelé arygnoc a Ahmed Nakadi,

v souladu s pravidly Odpovědí „buďte zdvořilí a respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.“

arygnoc

nechápem, prečov toelruje niekoľko ickov u jedného člena.
navyše u člena, ktorý evidentne klame, zavádza, manipuluje a šíri nacionálnu a sociálnu nenávisť.

😉

arygnoc

ho*nožroutku, teraz si si palec zaslúžil.

😉

anonym

Jsi nechutné prase.

arygnoc

ale na reozdiel od teba pravdomluvné.

možno ti dám aj nomináciu, keď mi prezradíš, kde na tie svoje kydy chodíš, keď nie šalamúnovy do kakáča?

😉

anonym

Nikdy jsi nedokázal jediné z tvých tvrzení, ačkoli jsi o to byl žádaný. Místo toho neustále cpešč okolo své fekální nechutnosti. Jsi prase a lhář.

arygnoc

no tak, zabojuj o nomináciu!

😉

gecco

Arygnoc – teoreticky – jak bys odlisil, ktery pohyb/klik mysi patri kteremu pocitaci???
😉

Dochy

Mno… je možné použít switch… ale praktický smysl v tom nevidím. Jednodušší mi připadá koupit druhou myš, switch (neviděl jsem nikdy v praxi) přinese jen nepatrné zlepšení oproti přehazování donglu mezi počítači.

annas

Ad Jugar – kde je odpověď?

Co zde?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-se-nachazi-opratka-na-kterou-mel-puvodne-julius-fucik-psat-reportaz#discussion

anonym

Jsi slepá?

anonym

Jugare, se nedivím, že tě stará vykopla, takový bidlak se jen tak nevidí, neslyší a nečte!