A jeden na dobrou noc.

František si našel práci v továrně na konzervovanou zeleninu v Hamé Babice. Jednou takhle přijde domů a přizná se manželce, že má silné nutkání strčit penis do kráječky okurek. Manželka navrhuje, aby šel k psychiatrovi, ale František se chce se svým problémem vyrovnat sám.
Za měsíc přijde František domů už v jedenáct a říká:
„Pamatuješ si, co jsem ti říkal o té kráječce okurek?“
„Bože, Františku, snad jsi to neudělal?!“
„Udělal“ smutně přiznal František.
„Ach Bože můj, co se stalo?“
„No co by, vyrazili mne z práce!“
„Ale neeee, ublížila ti ta kráječka okurek?“
„Kráječka okurek, ta ne, ta dostala taky výpověď.“

Odpovědi
SajmonModer

Ten byl dobrej!
hannny 2: Ten znám, mám ho rád!

hanny 2

Taky jeden přidám: Ráno volá z hotelové recepce recepční hostovi na pokoj – "Vy ste chtěl vzbudit v 7 hodin ráno?Tak šup šup,už je 9 !

hanulka11

Jaký je rozdíl mezi ženou a rádiem?
Žádný, nahoře ladíš a dole nevíš, co chytíš

Terryle

Barkaban: pěknej :))))

Letadlo právě odstartovalo, pohoda, kapitán pronese obvyklý proslov… „Let potrvá 3,5 hodiny, venkovní teplota ve výšce 10km je –50, oběd se podává za 5 minut…“ Jenže pak zapomene vypnout mikrofon a povídá druhému pilotovi: „Tak, teď si dám kafe a pak vojedu tu novou letušku!“
Dotyčná letuška, která právě roznáší jídlo a slyší to stejně jako všichni ostatní cestující, nejdřív jakožto slušně vychované děvče zrudne, pak se rozběhne do pilotní kabiny, aby kapitána aspoň upozornila, že si nevypnul mikrofon. A jak tak běží, zastaví ji jeden cestující: „Klid, nemusíte spěchat, vždyť říkal, že si dá napřed kafe!“

iceT

Přijde Angličan na recepci: „Drink for two to room two two two.“ A recepční nerozuměl. Znělo mu to jako: „Drink for tó tu rům tů tů tů.“ A tak recepční odpověděl: „Tramtadadá, ty debile!“

Neonka

Inzerát :
Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu rozkopu držku.