Avatar uživatele
anonym

A jeden na dobrou noc.

František si našel práci v továrně na konzervovanou zeleninu v Hamé Babice. Jednou takhle přijde domů a přizná se manželce, že má silné nutkání strčit penis do kráječky okurek. Manželka navrhuje, aby šel k psychiatrovi, ale František se chce se svým problémem vyrovnat sám.
Za měsíc přijde František domů už v jedenáct a říká:
„Pamatuješ si, co jsem ti říkal o té kráječce okurek?“
„Bože, Františku, snad jsi to neudělal?!“
„Udělal“ smutně přiznal František.
„Ach Bože můj, co se stalo?“
„No co by, vyrazili mne z práce!“
„Ale neeee, ublížila ti ta kráječka okurek?“
„Kráječka okurek, ta ne, ta dostala taky výpověď.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, GM, poa.li, hanulka11, Radak, hanny 2, SajmonModer před 4808 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Ten byl dobrej!
hannny 2: Ten znám, mám ho rád!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Taky jeden přidám: Ráno volá z hotelové recepce recepční hostovi na pokoj – "Vy ste chtěl vzbudit v 7 hodin ráno?Tak šup šup,už je 9 !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jaký je rozdíl mezi ženou a rádiem?
Žádný, nahoře ladíš a dole nevíš, co chytíš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Barkaban: pěknej :))))

Letadlo právě odstartovalo, pohoda, kapitán pronese obvyklý proslov… „Let potrvá 3,5 hodiny, venkovní teplota ve výšce 10km je –50, oběd se podává za 5 minut…“ Jenže pak zapomene vypnout mikrofon a povídá druhému pilotovi: „Tak, teď si dám kafe a pak vojedu tu novou letušku!“
Dotyčná letuška, která právě roznáší jídlo a slyší to stejně jako všichni ostatní cestující, nejdřív jakožto slušně vychované děvče zrudne, pak se rozběhne do pilotní kabiny, aby kapitána aspoň upozornila, že si nevypnul mikrofon. A jak tak běží, zastaví ji jeden cestující: „Klid, nemusíte spěchat, vždyť říkal, že si dá napřed kafe!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Přijde Angličan na recepci: „Drink for two to room two two two.“ A recepční nerozuměl. Znělo mu to jako: „Drink for tó tu rům tů tů tů.“ A tak recepční odpověděl: „Tramtadadá, ty debile!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Inzerát :
Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu rozkopu držku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek