Rohlik

23.8. je LEV nebo PANNA?

Datum narození 23.8. je ve znamení lva nebo panny? Je plno stránek, které udávají tento datum do znamení panny a ještě více stránek, které píší o tom, že je to lev. Kde je pravda? A proč to vůbec není jasně stanovené?

Nejlepší odpověď
Bublinnka

Musíte si to najít v lunárním kalendáři. Záleží to na ROCE a přesné HODINY a MINUTY narození. V kolik hodin vstoupilo slunce do znamení Panny.

Další odpovědi
kamila44444

protože lev je do 23.8 a panna je od 24.8-je to už takové jakoby rozhodování.Takže někde je napsaná panna a někde lev.Jednou jste to a jednou to.Takže když si čtete horoskopy tak pro vás patří oboje dvoje.