barčule

Prosím kdy je Holloween?A v kolik hodin?

kdy je Halloween a v kolik hodin nic víc

Nejlepší odpověď
ivzez

Holloween není nikdy.

Další odpovědi
ReHu

Nic víc, než v kolik přesně hodin.
To toho nechceš málo.
Kdy? Podívej se na starší otázky.
Nebo zagoogluj.

Mc Merkurion

…u nás neni žádnej Hollowen,ani Halloween,furt ste nadávali na dědu Mráze a teď se můžete z USA potentočkovat…
…Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy den před křesťanským svátkem Všech svatých, z jehož oslav se v Irsku vyvinul…
…jak říká (kecám,píše) ReHu,podívej se do google…

Human

„Halloween je sviatok oslavovaný večer 31. októbra.“
Google „Halloween“, hneď prvý odkaz. Občas sa už pozastavujem nad takýmito otázkami, na ktoré sa dá nájsť odpoveď za pár sekúnd napísaním jedného slova do Googlu…