Děda Louda

Kdy zítra vyjde první hvězdička?

Jde mi o časovou koordinaci zahájení štědrovečerní večeře, jež má podle tradic nastat právě tímto okamžikem.
Zatím se nám nikdy nepodařilo se shodnout.

Nejlepší odpověď
WeeBear

My začínáme, když se setmí, což je okolo páté. A na hvězdy nekoukáme! 🙂

Další odpovědi
beer

Jako první můžeš vidět již kolem 17.hodiny (hned po setmění) nad JV obzorem planetu Jupiter, je v této době nejjasnějším objektem.
Astronomie

Deli

Co když bude zataženo???

venkovan

My losujeme kdo dostane válečkem po hlavě. Když ten první hvězdičky nevidí, tak jde hned ten co válečkem bouchl.
Takže se nestalo, aby ten první neviděl.