kosmonoskos

100 dní agrese na Ukrajině a Rusové mají stále jídlo, munici i fungující ekonomiku?

Kdo tady vlastně šíří propagandu? Kreml nebo „novináři“ z Prahy?

Odpovědi
Bures_StB

Kdy mělo Rusko fungující ekonomiku?

hapiky

Rusové mají jídla dost, protože ho kradou Ukrajincům. Ukrajina zásobovala potravinami půlku světa. Teď vše kradou Rusové a prodávají kde se dá. Kradou vše, co má nějakou hodnotu.

led

Stálo ich to menej, než amerických 100 dní v Koreji, alebo vo Vietname.

Pepa25

led: proč myslíte?

led

vyhladajte si to v dostupných materiáloch. A dnešná vojna už bola vyčíslená a doterajšie náklady boli zverejnené v médiách. A potom stačí len porovnať…