Kryšpín

Jak oslovit pána, který se prohlásil za ženu?

Na př. v Německu je možno měnit pohlaví každý rok, a to od 14 let. Když přijedu do firmy po delší době a mezitím se pracovník na příjmu prohlásil za ženu.
Zdroj. Gender-trans- Německo.

Nejlepší odpověď
Drap

Zkus třeba : Ty blbe

Další odpovědi
Samtibalfars

On na to někdo bere zřetel? Fakt se tím někdo zabývá? Pak ho jí to či ono nazivej zdař bůh. Takto se zdraví u Ostraváků i žena.

led

Urobte, ako to občas robím ja… vynechajte priame oslovenie a vykajte/v nemčine onykajte, vtedy je oslovenie neutrálne

paul1

Např.: „Dobrý den. Co mohu pro Vás udělat?“

Pepa25

Pohlaví není možné v Německu měnit každý rok. Vsoučanosti je projednáván návrh, který říká, že před změnou nní nutné operace (jako v ČR), ale je nutné dodržet čekací lhůtu jeden rok.

Kajanek

Dobrý den, „paní“?;-)