ivzez

Kam přesně by se zařadil chlap z této otázky?

Kam přesně by se zařadil chlap, který by se o ženě vyjádřil tak jako v otázce z odkazu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-presne-zaradil-chlap-zenu-vyjadrenim-ze-je-to-dobra-kundicka

_________

Doplňuji:

Děkuji všem za odpovědi. Doufám, že se autor nezlobí,
že jsem se nechala inspirovat jeho otázkou.

Nejlepší odpověď
Psychotic

Pokud by to řekl mezi mužskými kamarády, tak by se zařadil mezi normální chlapy.
Pokud by to řekl kdekoli jinde, tak mezi voly.

Další odpovědi
led

Otázka sa nedá s určitosťou zodpovedať
Sú 3 možnosti: ide o človeka, ktorý sa vyjadruje
1 – vulgárne o dotyčnej žene
2 – o obyvateľke estónskeho mesta Kunda
3 – o obyvateľke estónskeho mesta Kunda s vulgárnym podtextom

Čo si myslíme o tejto vete „Kam přesně zařadil chlap ženu vyjádřením…“ bez znalostí podtextu a histórie otázky, je v závislosti na našom subjektívnom poňatí.

xxx3

Já bych řekl, že takto je možné mluvit pouze mezi některými kamarády. Většina mužů, se kterými se stýkám (i neformálně), se podobným způsobem nevyjadřuje ani v případě, že není žádná žena na obzoru. V každém případě mi to připadá silně dehonestující – redukce ženy na jeden orgán. Naopak to odhaluje myšlenkový svět toho, kdo tak mluví.

redy

Otázka byla odstraněna.

anonym

Záleží podle toho, jak by to myslel, pokud by to myslel tak, jak jsem na tu otázku odpověděl, nemělo by na tom být nic špatného.

Ovšem pokud bude ve frigidní společnosti moralistů, bude zřejmě řazen mezi idioty.

anonym

Na psychiatrii.

dubraro

Mezi její zákazníky.

Mc Merkurion

… no, vzhledem k tomu, že se takto určitě nemluví v dámské společnosti, nevidím na tom nic špatného …

… a jen tak pro zajímavost, jakpak se asi baví slušné ženy bez pánů? asi bychom se červenali daleko více …

… jestli si teda někdo chce počíst o Kundě, tak může: http://pobalti­.wz.cz/kunda.htm

zjentek

K doplnění: tak tohle nikdo neví, jelikož jste se ani neobtěžovala postarat se, aby smazanou otázku kvůli vaší navazující otázce moderátoři vrátili.

Ale protože znám osobu, která se tak vyjádřila, tak si troufonu odpovědět.
Ten chlap by se zařadil do prostoru, v kterém vy byste věcem příliš nerozuměla.
Ale… nutno dodat, že to není myšleno nijak zle, skutečně ;)

ivzez

K odpovědi Led:
Opravdu by mohlo jít o obyvatelku estonského města?
Jak by se v tomto případě mělo vytvořit označení obyvatelky
estonského města?
Mohla by prosím pomoci Annas?

annas

Kunda – obyvatelské jméno by se v tomto případě mělo vytvořit příponou -an s tím, že se předchozí souhláska měkčí, tedy n v ň.

Kunda – Kunďan, Kunďanka.
Vyházím z názvu Bosna – Bosňan, Bosňanka.

Nespisovně pejorativně pak tvary na -ák – Bosňák, Kunďák.

ivzez

Děkuju.
[Myslela jsem si, že si Led dělá legraci,
ale úplně jista jsem si nebyla…]

led

ivzez, ale mali ste pravdu, naozaj som si robila „legraci“, pretože mnohí používajú výrazy, ktoré pre ich neznalosť, ich naozaj môžu pekne zaskočiť.
http://pobalti­.wz.cz/kunda.htm
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kunda_(m%C4%9Bs­to_v_Estonsku)
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kunda

„Proč k nám pořád jezdí ti Češi?
Tuto otázku si svého času pokládali obyvatelé přístavního města Kunda v estonském kraji Lääne-Virumaa. „Často tu potkáváme skupinky mladých Čechů, kteří se fotí u cedule s názvem města. Samozřejmě dnes už víme, co název obce v Česku znamená,“ řekl jeden z místních obyvatel.“ http://procpro­to.cz/kuriozi­ty/jak-daleko-je-to-z-kundy-do-sukacky/

annas

Okopírovala jsem význam estonského Kunde: Kunde: kundet kõnek „častý kupující v souladu v v v určitém účastníka na některé podnikatele“

z německého Kunde Kunde ', permanentní zákazník "
http://eki.ee/dic­t/ety/index.cgi?Q=o­sav%C3%B5tja

ivzez

xxx3 si na ohodnocení musí počkat do zítřka,
dnes už obdržel maximální počet ohodnocení.