Pokročilý

Ahoj chtěla bych být fizioterapeut kam mám jít nejsem ani na sš stačí obyč. zdrávka ? poradtě prosím :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zdravka nestačí, musí být ještě nějaký nástavbový kurz, nejčastěji magisterské studium přímo v oboru fizioterapeuta.

Další odpovědi:

Bronzový

Kvalitní fyzioterapeuti dnes mají vysokoškolský titul, minimálně bakalář. Obor fyzioterapie najdeš třeba na ČVUT, Fakultě biomedicínského inženýrství. Ale určitě i na dalších školách. Zdrávka je pro to asi nejlepší předpoklad, stejně tak ale bez větších problémů uspěješ s gymnáziem.

Zlatý

musíš mít střední a pak ještě speciální studium

zde si přečti v odkazu
http://www.lf1.cuni.cz/…

Pokročilý

Jsem fyzioterapeutka a studovala jsem vyšší odbornou školu zdravotní v Kladně. Ale nyní se domnívám, že už je skutečně potřeba studium vysokoškolské obor fyzioterapie...Je možné jak bakalářské tak magisterské. A náš obor studovali ze středních škol různého zaměření dokonce i technická škola. Ale nejlepší základ bylo gymnázium už vzhledem k latině...ale i fyzika se neprobírá na zdrávkách moc do podrobna a je pro nás obor hodně potřeba.
Stejně po škole je nutné další a další vzdělávámí:)z toho se ve zdravotnictví už nevyjde:)

Zlatý

Dnes je bohužel potřeba vysoká škola, minimálně Bc

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.