Stanislav

Kam na střední školu?

Když bych šel na průmyslovku, obor provoz a údržba vozidel, mohl bych mít po maturitě dobrě placené pracovní příležitosti? Automechanik sice prý moc nevynáší, a taky je jich hodně, ale mohl bych třeba potom dělat řidiče v armádě? Co si o tom myslíte?
Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Co si myslím, není podstatné, protože nevím stejně jako vy neví, jaká bude situace za 4 či 5 let. Ale důležité je pro vás studovat to, o čem se domníváte, že vás baví a že školu zvládnete.

Rozhodnutí je jen a jen na vás.

Další odpovědi
leporela22

ono v dnešní době čím se vyučíš či uděláš maturitu tak často nejsi
minulí rok u nás 22 lidí udělalo maturitu z elektroniky a pouze 2 se tomu věnují dále.
ostatní dělají něco jiného.