hurvínek187

Kam na sš??

Jsem v 9 ročníku zš a v budoucnu bych chtěla studovat farmaceutickou fakultu. Učím se dobře (vše za 1), chemie a biologie jsou jedny z mých nejoblíbenějších předmětů. Jen nevím jestli mám jít na gymnázium, chtěla bych se chemii rozšířeně věnovat již na sš. Kousek od nás je obor aplikovaná chemie, ale má chemikářka mi řekla že se na průmyslovce „zahrabu“. Co si o tom myslíte mám jít na gymnázium?? Předem děkuji za všechny názory 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Proč opakuješ otázku, když odpovědi už dostalas??
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/gymnazium-nebo-zdravotnicka-skola-kdyz-bych-v-budoucnu-chtela-studovat-farmacii

Další odpovědi
anonym

Pokud chceš studovat na VŠ, je rozhodně nejlepší variantou gympl…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-stredni-skolu-si-mam-vybrat
A – ano, na průmyslovce sice získáš hlubší znalosti v jednom oboru, ale právě jen v tom jednom – a pokud např. bys šla z chemické průmky na chemickou VŠ, stejně ti znalosti ze SŠ stačit nebudou.
😉

marci1

Běž na Gymnázium. 🙂