Avatar uživatele
hniz

Kam jít na střední?

Zdravím,potřeboval bych poradit.Vůbec netuším kam jít na střední školu rzhoduju se že budu studovat strojírenství nebo informatiku.Myslím si,že by mě bavilo obojí,takže bych se chtěl zeptat co si myslíte že je výhodnější a proč. Díky 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
with.love

souhlasím s tím, že se musíš rozhodnout sám, ale můžu ti poradit čím se řídit (mám teď stejný ,,problém"). pokud chceš na obě školy stejně, koukni na svůj půměr a na to, do jakého berou. pak taky musíš mědět, co asi by si chtěl dělat dál. a taky jestli ty školy nemají náročnější předměty které ti zrovna nejdou (jako že někde je těžká matika,…). držim palce:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Oba obory jsou výhodnédné, pokud je děláš dobře. Rozhodnout se ale musíš sám. To nikdo jiný za tebe neudělá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

každý chce na IT a práce teď není, ale ve strojírenství
bys nyní našel, rozhodla bych se pro první možnost :O)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

O tom, že není práce v IT segmentu dost pochybuji (v tomto odvětví se pohybuji a mám trošku přehled).

Osobně bych volil (jsem zvolil) strojírenství a to proto, že je to v podstatě základ elektra (elektro a strojírenství byla jedna věc, teprve relativně před nedávnem se od sebe oddělila). Myslím si, že pokud by jsi šel pak studovat dál, třeba i nějakou IT disciplínu, tak ti strojárna dá nějaký komplexní pohled na to, jak nějaká věc pracuje, což ve spojení s IT znalostmi z Tebe vytvoří velmi žádaného odborníka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek