STUDENTKAEVA

Kam mam jit na stredni chci byt fyzioterapeutka?

Vim ze musim mit vysokou ale nikde jsem se zatim nedovedela kam mam jit na stredni
Doplňuji:
A na jakou zdravku mam jit myslim obor???

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-chtela-bych-byt-fizioterapeut-kam-mam-jit-nejsem-ani-na-ss-staci-obyc-zdravka-poradte-prosim

Další odpovědi
ivzez

Na studium na kterékoliv VŠ
nejlépe připraví gymnázium.

DIH

Na zdrávce obor rekondiční masér nebo jen masér dále vysoká škola. Pokud budeš šikovná a bude tě to bavit, jdi do ciziny – Švýcarsko/ Německo/ Rakousko tam se mají fyzio. blaze.!!

MonkeyKing

Nechtěj být .. fyzioterapeut má stejné vzdělání jako doktor, akorát bere nižší plat!!

STUDENTKAEVA

Ale v tech otpovedich co si mi brillante poslal je o vysoke ja chcu videt neco o ty stredni.