MichaelaM

Škola s uměleckým zaměřením. Na jakou?

Zajímá mě čistě váš osobní názor. Nic míň, nic víc;-) Pokud můžete posoudit buď z vlastní zkušenosti nebo z doslechu. Děkuji mockrát, určitě mi to pomůže, alespoň kapánek;-)

Odpovědi
Nwm87

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická

Doporučila bych ti Střední uměleckoprůmyslovou školu:) Chodím tam, jsem teď v prváku a jsem moc spokojená:)) V Jihlavě-Heleníně.
Ale když už, tak tu grafickou:) na tu jsem dřív taky myslela

gecco

Já se jenom zeptám…
Tvé ´umělečtění´ se projevuje projevem těla při sporovní gymnastice???
:-O
___
Jestliže chceš názor, která výtvarná škola by pro tebe byla lepší, musíš se ´představit´…
Svou tvorbu, své představy, své touhy…
:-O
___
Jo – teoreticky bych tě moh´ představit slušné grafičce – ale s takovou tvojí schopností vyjádřit – VoCoTiGo, bych si to neudělal…
😁