Avatar uživatele
Noue

Odesílání přihlášky na SŠ

Píše se na obálku při odesílání přihlášky na SŠ něco dalšího, kromě mé adresy vlevo nahoře a adresy školy v, na kterou se hlásímm, vpravo dole? ^^ Děkuji moc, taky by mne však zajímalo, zda-li tomu není u gymnázií třeba jinak :). Vřele děkuji za odpověď..
Doplňuji:
Píše se na obálku při odesílání přihlášky na SŠ něco dalšího, kromě mé adresy vlevo nahoře a adresy školy , na kterou se hlásím, vpravo dole? ^^ Děkuji moc, taky by mne však zajímalo, zda-li tomu není u gymnázií třeba jinak :). Vřele děkuji za odpověď..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Noue

Zajímavá 0 před 4037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Adresní údaje, poštovní známky a poznámky se na příslušnou plochu umísťují takto:

v pravé dolní čtvrtině poštovní adresa adresáta,
v pravé horní čtvrtině poštovní známky,
v levé horní čtvrtině poštovní adresa odesílatele; pod ní poznámky nebo nálepky týkající se zvolené poštovní služby, obsahu poštovní zásilky nebo způsobu, jakým se má s poštovní zásilkou zacházet. např. DOPORUČENĚ.

Známku lepit nemusíte, když pošlete dopis doporučeně. Ještě vypíšete podací lístek.

Buďte bez obav, co jsem uvedla je předpis pošty, takže platí prp všechny odesílanoé zásilky.

Vzor adresy si projděte v odkazu.
http://www.ces­kaposta.cz/cz/nas­troje/uzitecne-informace/dopo­rucene-vzory-postovnich-adres/doporucene-vzory-psani-postovnich-adres-id1078/

Doplňuji:
Buďte bez obav. To, co jsem uvedla, je předpis pošty, takže platí pro všechny odesílané zásilky.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Noue Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek